Автор Тема: Негативни искуства со продажба на предмети (од членови на carclub.mk)  (Прочитано 20071 пати)

Отсутен Luki Junior

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4972
 • The Spartan General
Dihtung pazi se brat, ke odis tepan na nova godina

Мислиш шминкан, а не тепан?  ;D ;D

Иначе, негативно искуство немам, затоа што досега не сум купил ништо од тука.  :)
Fehlende Pferde Sterken sind mit Wahnsinn ersetzt.

Отсутен Vlatzki

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2071
Одг: Негативни искуства со продажба на пре
« Одговори #31 на: 26 Декември 2015, 19:13:13 pm »
Дихтунг вс Аце !

500 еврејки стаам на Дихтунгот дека ќе го pewpew-не Аце у 2 потези. ;D

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6403
 • Бенве сие бенве
Одг:
« Одговори #32 на: 26 Декември 2015, 19:15:37 pm »
Site srca cukaat za dihtungot

Отсутен Vlatzki

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2071
Дихт, дихт дихт дихт !!!

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33937
 • Таков е животот... јебига
Решете си ги говнариите ако ви стиска, не го малтретирајте форумов со глупости.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43441
 • Il Moderatore
Dihtung pazi se brat, ke odis tepan na nova godina

Мислиш шминкан, а не тепан?  ;D ;D

Иначе, негативно искуство немам, затоа што досега не сум купил ништо од тука.  :)

Имаш со мене, не те частев пиво! Ама спремен сум да го исправиме тоа негативно искуство, штом стапнеш на македонско тло! :)

Решете си ги говнариите ако ви стиска, не го малтретирајте форумов со глупости.
Се приклучувам кон желбите и честитките на Миле.

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Prcot

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3467
Извини друже ако сум те навредил. Јас само реагирам на педерски постапки. Затоа е форумов. Објаснете се доколку сакате.
Нема потреба да се објаснувам, најмалку со тебе, затоа уште еднаш не се мешај кај што не треба!

Прч: Ти ѕвонев да ми кажеш што те мачи, ама не дигаш, јави ми се ако имаш некој проблем.

Се е кажано јас само пишав негативно искуство. Нема потреба да кревам телефон нема за што да се разговара. Коа разговаравме како пријатели ти ме заеба.
Да ти повторам 2 твои мајстори ја гледаа, плус бевме во Порше Мк, Колевски, што уште требаше?

Тука завршувам, моето го кажав.

Требаше да кажеш дека е фарбана цела. А нејќам ни да помислам зошто ти местериозно беше утре дента во колевски откога ти ја купив не сакајќи се се сретнавме случајно или двајцата без да знаеме отидовме да ги частиме мајсторите таму, јас зошто купив кола и ти зошто.... ете не знам зошто?

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17676
 • Alfa155 & AlfaGT
А најинтересно Ибицата стварно беше добра. И покрај спирали и широчки гуми, звук неможеше да се чуе унутра по коцкана накај гробишта ...


Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13648
ace-106, друже, коректно ти се извинав ако се почувствува навреден, ...плус то не можеш на сите сеа тука лекции да ни делиш, да ни кажуваш на сите кај ни е местото, така?

Не е потребен уште еден мачо тип на форумов :)

Олабај тро :)
Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33937
 • Таков е животот... јебига
Доволен сум јас, уште еден мачо (освен Дихтунг) не ни треба.

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13648
Доволен сум јас, уште еден мачо (освен Дихтунг) не ни треба.

Така е!


Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33937
 • Таков е животот... јебига

Отсутен TRPEE

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1542
Одг:
« Одговори #42 на: 26 Декември 2015, 21:01:16 pm »
Вака за нас слабо упатените што усвари се десило.

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1904
 • Opel Astra 2.0 DI
Ништо битно   ;)  .....

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8571
 • Пичлеме
Кодошилница, со биро! ;D
Ако, убоо е да се знај кој не го поштоа брацтвото.

П.С. Козаностра, абе сваре ракија? ;D