CARclub.mk ФОРУМ

Нема нови пораки Добредојдовте на Форумот

Првпат сте на нашиот форум? Видете го овој форум пред сè друго - прочитајте ги правилата и кажете ни „Здраво!“.

2836 пораки
5 теми

Последна порака zeroSignal
во ПРЕМЕСТЕНА: Chevrolet Av...
на 09 Февруари 2024, 10:37:54 am

Нема нови пораки Објави, известувања, комуникации со Администратори

Форум за објавување на новости, комуникација со администратори, забелешки, итн.

8007 пораки
51 теми

Последна порака zeroSignal
во Одг: Ваши забелешки, про...
на 18 Февруари 2024, 19:55:37 pm

Нема нови пораки CARclub Настани и Собири

Собирања, возења и дружења организирани или поддржани од CARclub.

13650 пораки
72 теми

Последна порака Carpathian Lord
во Одг: CARclub Тркање во R...
на 30 Септември 2023, 11:01:05 am

Нема нови пораки Возила на Членови

Место каде што секој член може (и би требало) да го претстави своето возило. Слики, описи, коментари и искуства.

149823 пораки
1150 теми

Последна порака Filip MK
во Одг: Skoda Octavia Combi...
на денес во 07:34:06

Автомобили

Нема нови пораки Нови Автомобили

Форум за дискусија на нови автомобили, новитети, премиери, итн.

56181 пораки
333 теми

Последна порака Luki Junior
во Одг: Електрични автомоби...
на 20 Февруари 2024, 22:50:19 pm

Нема нови пораки CARclub Тестови

Место за дискусија на тестовите кои се објавуваат на нашиот портал!

13535 пораки
370 теми

Последна порака Ordevski
во Одг: CARclub Тест: Jeep ...
на 21 Февруари 2024, 16:12:24 pm

Нема нови пораки Половни Автомобили

Дискусија за половни автомобили, совети за купување, продавање, итн..

60151 пораки
826 теми

Последна порака Djokica
во Одг: Интересни понуди на...
на денес во 02:39:50

Нема нови пораки Генерално за Автомобилите

Форум за генерална дискусија околу автомобилите.

158360 пораки
447 теми

Последна порака Redneck
во Одг: Нови летни гуми
на денес во 03:50:57

Нема нови пораки Естетско Одржување

Форум посветен на естетското одржување на вашиот автомобил - перење, полирање, чистење, итн. НЕ Е ЗА МОДИФИКАЦИИ

28985 пораки
244 теми

Последна порака nestor04
во Одг: Перење возила
на 16 Февруари 2024, 13:03:15 pm

Нема нови пораки Техничко Одржување

Форум посветен на техничкото одржување на вашиот автомобил. Дискусии за одржување, сервиси, сервисери, искуства итн.

120025 пораки
1721 теми

Последна порака BakiMK
во Одг: PLINSKI UREDI
на 21 Февруари 2024, 04:26:50 am

Нема нови пораки Настани и Собири во Македонија

Форум посветен на автомобилските настани во Македонија.

6405 пораки
88 теми

Последна порака nestor04
во Одг: Tuning Car Show Pri...
на 12 Октомври 2023, 10:23:10 am

Пријатели на CARclub

Нема нови пораки Autolux & Каросерија.mk

Продажба на tuning body parts, каросериски делови, патосници и ветробрани, автокозметика и опрема.

Модератор: Samco

30 пораки
8 теми

Последна порака Autolux - Karoserija.mk
во Тунинг Споилери
на 23 Март 2021, 14:38:31 pm

Нема нови пораки Автотек Електроник

Автотек Електроник е најдобриот дијагностички сервис за авто-електроника во Македонија, а од неодамна е официјален партнер на Revochip Chiptuning.

Модератор: Автотек Електроник

1071 пораки
10 теми

Последна порака ialeks
во Одг: Електроника
на 25 Октомври 2022, 09:21:53 am

Нема нови пораки Dog Security

Аудио, видео, сензори, xenon.. Сето тоа, и многу, многу повеќе во Dog Security!

1285 пораки
56 теми

Последна порака Vlatce-Vectra
во Одг: !!! KLIMA FOLIJA !!...
на 15 Ноември 2023, 00:00:19 am

Нема нови пораки iButik.mk

iButik.MK - сè што ви треба за вашите мобилни уреди - продажба, откуп, замени и сервис на мобилни телефони и лаптопи!

Модератор: krale

272 пораки
10 теми

Последна порака Busav
во Одг: Мобилни телефони (ц...
на 20 Март 2023, 20:21:56 pm

Нема нови пораки МК Ауто Експертиз

МК Ауто Експертиз е специјализиран сервис за евалуација и инспекција на користени автомобили.

Модератор: NUME

129 пораки
2 теми

Последна порака NUME
во Одг: МК АУТО ЕКСПЕРТИЗ, ...
на 07 Февруари 2024, 09:34:27 am

Нема нови пораки SAMAD

SAMAD нуди професионална изработка на авто-навлаки, како и продукти за нега и оддржување на вашето возило!

Модератор: Samco

1560 пораки
24 теми

Последна порака Samco
во Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛ...
на 30 Декември 2023, 10:16:59 am

Нема нови пораки Плимонт

Форум за водечката компанија во областа на плинските уреди во Македонија.

Модератор: plimont

4439 пораки
52 теми

Последна порака plimont
во Одг: ПЛИНСКИ УРЕДИ - пра...
на 20 Февруари 2024, 11:02:36 am

Нема нови пораки Revo Technik

Revo Technik е најпознатиот бренд за ремап на возила од VW групацијата.

Модератор: 2fast4you

379 пораки
10 теми

Последна порака nestor04
во Одг: REVO TECHNIK Prv i...
на 29 Јуни 2023, 13:08:54 pm

Нема нови пораки Van Johnson

Van Johnson ви ги нудат фолиите за стакла од компанијата Johnson. Обратете се за одлична, брза и квалитетна услуга!

217 пораки
3 теми

Последна порака Deni
во Одг: КЛИМА ФОЛИИ
на 13 Ноември 2019, 10:32:11 am

Модификации

Нема нови пораки Естетски Модификации

Бодикитови, спојлери, фарови, тркала, било што се смета за естетска модификација.

16018 пораки
189 теми

Последна порака Mikius
во Одг: Tapaciranje na vola...
на 11 Февруари 2024, 22:32:39 pm

Нема нови пораки Аудио & Видео

Аудио и видео модификаци за во автомобил. Звучници, вуфери, појачала, екрани, чуда.

2584 пораки
137 теми

Последна порака Zare
во Kod radio seat leon
на 04 Февруари 2024, 20:56:06 pm

Нема нови пораки Тјунинг

Чипови, ремапи, индукции, издуви..

9549 пораки
128 теми

Последна порака koco1111
во Искуство со ремап - atm...
на 15 Јануари 2024, 18:29:54 pm

Нема нови пораки Работилница

Место каде што можете детално да ги покажете вашите модификации и разно-разни проекти на вашето возило.

7384 пораки
186 теми

Последна порака nestor04
во Одг: Ситни прашања околу...
на 28 Декември 2023, 19:06:52 pm

Огласи

Нема нови пораки Купувам

Барате да купите нешто? Напишете тука..

9522 пораки
1106 теми

Последна порака Jimny
во Одг: Стан во Ѓорче, Хром...
на 15 Февруари 2024, 09:04:25 am

Нема нови пораки Продавам

Имате нешто за продавање? Огласете го тука.

19918 пораки
2329 теми

Последна порака nestor04
во Одг: Продавам K&N филтер...
на 21 Февруари 2024, 16:59:48 pm

Општо

Нема нови пораки Генерални Муабети

Таканаречен Оф-Топик форум. Без многу-многу вулгарности, а иначе, оф-топик си е оф-топик.

325846 пораки
716 теми

Последна порака Mikius
во Одг: Рекла Казала IV: Fu...
на денес во 07:39:24

Нема нови пораки Автомобилски и Мото-Спортови

Форум за дискусија на F1, WRC, итн..

17252 пораки
74 теми

Последна порака Power to the people
во Одг: Formula 1 - Season ...
на 20 Февруари 2024, 11:46:03 am

Нема нови пораки Фотографија

Форум посветен на фотографијата - воглавно автомобилска.

Модератори: Deni, velestrumf

14900 пораки
66 теми

Последна порака balanar
во Одг: Дрон фотографии - b...
на 20 Февруари 2024, 19:42:10 pm

Нема нови пораки Техника и Опрема

Форум за дискусија на техничка опрема, системи, телевизори, итн..

43791 пораки
155 теми

Последна порака fcwizard
во Одг: Совет за бела техни...
на 15 Февруари 2024, 18:31:12 pm

Нема нови пораки Игри за PC и конзоли

Место за дискусија за игри за PC и конзоли - Playstation, Xbox, итн.

6270 пораки
49 теми

Последна порака Zile
во Одг: Компјутерски игрици
на 10 Февруари 2024, 12:05:57 pm

  • Нема нови пораки
  • Форум за пренасочување

ФОРУМ.CARclub.mk - инфо центар

Статистика на форумот Статистика на форумот

1103557 Пораки во 10711 Теми 6731 Членови. Последен член: АлекСанДарSKMK
Последна порака: "Одг: Рекла Казала IV: Fu..." ( денес во 07:39:24 )
Погледајте ги најновите 100 пораки на форумот.
[повеќе статистика]

Присутни корисници Присутни корисници

163 гости, 15 членови

Активни членови во изминатите 15 минути:
Mihail, AngelSK, Jimny, Ljupcho, Xristijan, Baki, bubeqwerty, bramovsk, nikola_bb, laik_sk, Dando, terzziski, Deni, dzamboo, Petkoski

Најмногу присутни корисници денес: 223. Најмногу присутни корисници: 893 (31 Октомври 2023, 08:02:58 am)