Автор Тема: Дешаванки со кола ( тумбања, судари, несреќни моменти, одвратни искуства... )  (Прочитано 2962374 пати)

Отсутен nsx-r

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9213
ај ај,му спремаш тужба ти ;D

Отсутен Спенсер

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 7348
Ако приметите некој со веспа, да ви се пика во лента, да се мести да го удрите- удрете го. Томе е ;D ;D ;D

Ете, реков јас... ;D ;D ;D ;D ;D


Море добро си поминал, немаш гајле :)  

Отсутен Tome-Colt

  • Близок до администрацијата
  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4619
  • Муфљуз
Хаха ај на пикање да беше, ама ова на празни 3 ленти. Сепак лесно поминавме :)
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Присутен DENDE-LANCERED

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5469
  • LANCER EVO (GreeN EditioN)
    • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Znaci da ne dade gospod spenser da te zarece.
Go jades 100%..lol

Ne opnal odamna nesto mlado, zatoa ima takva usta pogana..lol
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Simo - Carrier159

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 43562
  • Il Moderatore
Пак се пиќет овие со моторчинава....  ;D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен DimitarMK

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1908
Ланчан судар на Партизанска кај City Mall, Audi A4, Ford Focus и Honda Jazz мислам. Загреота, се печеа луѓето на ова жешково..

Отсутен Zile

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 7708
  • Плинаш!!!
Лудаци

Not a valid youtube URL

Отсутен dreamson

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 619
Убаво и кажа велосипедистот на женава возач,вака треба секој велосипедист во ваква или слична ситуација да постапи.

Not a valid youtube URL

Отсутен DimitarMK

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1908
Slupana kola - Mazda od malite, na raskrsnicata kaj Alumina, nemozev da sfatam vo shto udrila so prednicata.. i nekjev da slikam poshto curata ushte beshe bleda i ja teshea :)

Отсутен Deni

  • Photo & Light
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 54920
  • Махер
Убаво и кажа велосипедистот на женава возач,вака треба секој велосипедист во ваква или слична ситуација да постапи.

Not a valid youtube URL
Ова да ми го направи некој ќе го прегазам. Најсериозно. Ако продужи да кења и во рикверц уште еднаш ќе го прагазам.

П.С. Вака треба да постапи пошто е жена? Пошто да беше некој нормален ќе искочеше и ќе му го набиеше точакот во газот, толку длабоко да после ќе бара права за возење на инвалидска количка по улица.

П.П.С. Уште не ми е јасно како овој има здрава вилица. Никако неможам да си објаснам.

Отсутен Tischläufer

  • Le Diesel
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 34046
  • Таков е животот... јебига
Ова треба напикување на точакот и камерата у г'с.

Отсутен Fic_CC

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 16697
  • Keep it 100
Или јас да бев ќе и го шутнев ретровизорот и ќе продужев  8)

Отсутен nsx-r

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9213
Slupana kola - Mazda od malite, na raskrsnicata kaj Alumina, nemozev da sfatam vo shto udrila so prednicata.. i nekjev da slikam poshto curata ushte beshe bleda i ja teshea :)

ја шлепаа со астра караван бела,многу убаво маздиче
не е нешто страшно ќе се опраи

Отсутен dreamson

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 619
Убаво и кажа велосипедистот на женава возач,вака треба секој велосипедист во ваква или слична ситуација да постапи.

Not a valid youtube URL
Ова да ми го направи некој ќе го прегазам. Најсериозно. Ако продужи да кења и во рикверц уште еднаш ќе го прагазам.

П.С. Вака треба да постапи пошто е жена? Пошто да беше некој нормален ќе искочеше и ќе му го набиеше точакот во газот, толку длабоко да после ќе бара права за возење на инвалидска количка по улица.

П.П.С. Уште не ми е јасно како овој има здрава вилица. Никако неможам да си објаснам.

Вака да ми застане  возило пред мене во мој правец на движење додека возам велосипед,и ми го загрозува животот,незнам баш како би поминал
возачот на колата.
И зошто да му излезе тој од возилото и да се прави дека е во право,ко вози на страната од улицата кај што не му е место.

Ова треба напикување на точакот и камерата у г'с.

Уште така да беше лесно тоа да се направи.

Отсутен Tommy

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 7200
Убаво и кажа велосипедистот на женава возач,вака треба секој велосипедист во ваква или слична ситуација да постапи.

Ова да ми го направи некој ќе го прегазам. Најсериозно. Ако продужи да кења и во рикверц уште еднаш ќе го прагазам.

П.С. Вака треба да постапи пошто е жена? Пошто да беше некој нормален ќе искочеше и ќе му го набиеше точакот во газот, толку длабоко да после ќе бара права за возење на инвалидска количка по улица.

П.П.С. Уште не ми е јасно како овој има здрава вилица. Никако неможам да си објаснам.

Тојотата е во погрешната лента... Да беше нормален, немаше да вози по десната страна на улицата...