Автор Тема: Работи кои не ви требаат или ви се за давање  (Прочитано 468323 пати)

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 507
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3480 на: Септември 18, 2022, 16:02:13 pm »
Некој да не има за фрлање од оние шупливине шипки за метли/џогери што се?

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4801
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3481 на: Септември 18, 2022, 16:36:04 pm »
Некој да не има за фрлање од оние шупливине шипки за метли/џогери што се?
ako ne najdes tuka na forum odi u vero jumbo na sprat gore ima samo sipki prodavaat. Nie na rabota preebavme 2 sipki od dzogerite pa improviziravme so stapovi od metli ama vamo nacekav zemav 2 i osposobivme. Inace se nekade 100 i nesto denari.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6536
 • хаУс мајстор
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3482 на: Септември 18, 2022, 16:48:02 pm »
Некој да не има за фрлање од оние шупливине шипки за метли/џогери што се?
Ако ти е за знаме, две ќе ти дадам!

Отсутен Vwlover

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 507
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3483 на: Септември 18, 2022, 16:51:08 pm »
Некој да не има за фрлање од оние шупливине шипки за метли/џогери што се?
Ако ти е за знаме, две ќе ти дадам!
Бројкава како ја погоди, баш толку ми требаат само шо не ми се за знаме ;D

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4801
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3484 на: Септември 18, 2022, 17:11:49 pm »
Za zname se zima plasticna cevka od vodovod ili parno

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3579
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3485 на: Септември 20, 2022, 16:01:01 pm »
Да не му треба на некој или познавате на некој што му треба душек?

Купен од Симпо, користен, добро сочуван.
Димензии 190х160.

Sent from my Poco F3


Отсутен Busav

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2794
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3486 на: Септември 20, 2022, 16:15:00 pm »
Да не му треба на некој или познавате на некој што му треба душек?

Купен од Симпо, користен, добро сочуван.
Димензии 190х160.

Sent from my Poco F3
Од мене е превозот

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6536
 • хаУс мајстор
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3487 на: Септември 21, 2022, 10:05:27 am »
Ако не се пријави никој, во Злокуќани кај Ромите однеси го, сигурно ќе најдеш некој на кој ќе му треба. Не знам дали ќе го собере кај мене у кола, јас би го земал и однел.

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4801
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3488 на: Септември 21, 2022, 12:16:01 pm »
Vujkomi pred 4 dena objavi vo onie grupite na fb za dusek da go dade na nekoj nikoj ne se javi pa vcera vecerta go svitkavme vo rolna i do kontejner.

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3579
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3489 на: Септември 21, 2022, 19:44:18 pm »
Дојдоа, го земаа. Го стаив на оние групине по фејсбук, али на тоа админите им требаше 2 дена да го одобрат постот...Sent from my Poco F3


Отсутен nestor04

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 220
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3490 на: Октомври 07, 2022, 16:06:56 pm »
Некој да има клуч со далечинско за опел астра г?

Отсутен igooor07

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 118
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3491 на: Октомври 07, 2022, 17:25:57 pm »
Имам едно Roidmi 2S bluetooth car charger, не го користам и ако некој го сака негово е.  Велешани имаат предност само поради тоа што неможам по карго да го праќам.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16529
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3492 на: Октомври 07, 2022, 18:14:34 pm »
Ако не го сака никој од Велес, јас го сакам... :)

Отсутен Busav

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2794
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3493 на: Октомври 07, 2022, 18:24:22 pm »
Ако не го сака некој од велес и мартин јас сум трет

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4132
 • Пиши лаже
Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3494 на: Октомври 07, 2022, 18:40:18 pm »
Имам едно Roidmi 2S bluetooth car charger, не го користам и ако некој го сака негово е.  Велешани имаат предност само поради тоа што неможам по карго да го праќам.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Ако не ме преварил некој, да го земам јас. Со пиво секако. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk