Автор Тема: Храна  (Прочитано 1083989 пати)

Отсутен Bugar

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5710
  • Почесен кинез.
Одг: Храна
« Одговори #990 на: 31 Мај 2012, 20:54:58 pm »
Remet

Отсутен marjanot

  • Следен од Hammond на Инстаграм.
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 10925
  • 430i
Одг: Храна
« Одговори #991 на: 31 Мај 2012, 21:07:38 pm »
Цуцла, пауза за топли оброк


Отсутен onak

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 15993
  • сељаторе ин ил селандроре!!
    • КАНО еко системи
Одг: Храна
« Одговори #992 на: 31 Мај 2012, 21:13:44 pm »
мрш беее... сега лиги тука со ребренцава ми праиш... не толку за шопската ама... ребрава бееее... ах бееее.... ма ке им се намочам и на лекари и на се.. идам у спортска гостилница сега одма и веднаш на нешто од скара...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Tome-Colt

  • Близок до администрацијата
  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4619
  • Муфљуз
Одг: Храна
« Одговори #993 на: 31 Мај 2012, 21:14:51 pm »
И ти мераклија на ребро гледам... Дај по едно да мезнеме :)
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен Bugar

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5710
  • Почесен кинез.
Одг: Храна
« Одговори #994 на: 31 Мај 2012, 21:18:02 pm »
Aman be dajte edno i mene. Ne sum lapnal svinsko 4 godini :(

Отсутен marjanot

  • Следен од Hammond на Инстаграм.
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 10925
  • 430i
Одг: Храна
« Одговори #995 на: 31 Мај 2012, 21:43:31 pm »
мрш беее... сега лиги тука со ребренцава ми праиш... не толку за шопската ама... ребрава бееее... ах бееее.... ма ке им се намочам и на лекари и на се.. идам у спортска гостилница сега одма и веднаш на нешто од скара...

Хах, во 1у1 идеш во Лисиче :)
Пробај ја и Цуцла, преку улица е :)

Отсутен onak

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 15993
  • сељаторе ин ил селандроре!!
    • КАНО еко системи
Одг: Храна
« Одговори #996 на: 31 Мај 2012, 21:48:16 pm »
мрш беее... сега лиги тука со ребренцава ми праиш... не толку за шопската ама... ребрава бееее... ах бееее.... ма ке им се намочам и на лекари и на се.. идам у спортска гостилница сега одма и веднаш на нешто од скара...

Хах, во 1у1 идеш во Лисиче :)
Пробај ја и Цуцла, преку улица е :)

па гостилницава ми е на цели 15 метри од работилница... навика некако ми се стори таму да идам.... а и дел од таа гостилница на времето ми беше работилница... под кирија бев кај газдата...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Bugar

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5710
  • Почесен кинез.
Одг: Храна
« Одговори #997 на: 31 Мај 2012, 21:54:00 pm »
@onak - zaebi bace lekari. Moj sovet e jadi pij pusi *bi sto ke ti dojde. Ednas se zivee. Se e stetno ama stvarno ne se zamaraj. Doktorite vikaat pusenjeto ne e dobro a pola i povekje curat !! A be znam nekolku sto odamna trebase da bidat patnici pa si pusat si pijat si **vaat se sto nosi fustance i seuste maka nemaat... Zatoa bace NE SE ZAMARAJ jadi si pij si i nosi si ja novata obleka.

Отсутен onak

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 15993
  • сељаторе ин ил селандроре!!
    • КАНО еко системи
Одг: Храна
« Одговори #998 на: 31 Мај 2012, 22:01:26 pm »
@onak - zaebi bace lekari. Moj sovet e jadi pij pusi *bi sto ke ti dojde. Ednas se zivee. Se e stetno ama stvarno ne se zamaraj. Doktorite vikaat pusenjeto ne e dobro a pola i povekje curat !! A be znam nekolku sto odamna trebase da bidat patnici pa si pusat si pijat si **vaat se sto nosi fustance i seuste maka nemaat... Zatoa bace NE SE ZAMARAJ jadi si pij si i nosi si ja novata obleka.

баце... да те издрапа и тебе инфаркт на 34 години ке те прашам дали ке слушаш или не... лесно е да збориш ако не си го преживеал тоа...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Bugar

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5710
  • Почесен кинез.
Одг: Храна
« Одговори #999 на: 31 Мај 2012, 22:04:59 pm »
A be sto ti na tebe ???????? Imas li ti pamet sto zboris INFARKT NA 34 godini !!!! Aman vise toa e 1 vo 1000000 slucai. NE SE ZAMARAJ I NE SE STRESIRAJ ZA DZABE. 99% si nemal nisto, doktorite lazat, sfati deka VEZE NEMAAT od zivotot. Uzivaj si i ic ne mu se misli. NE SE SEKIRAJ I ZAMARAJ SO TOA. Najdi nekoja dobra plavusa da te olabavuva od vreme na vreme, *bi si redovno i stalno i veruj zivotot ke ti se smeni za 360 stepeni. Ne mi se veruva vakva rabota.

Отсутен onak

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 15993
  • сељаторе ин ил селандроре!!
    • КАНО еко системи
Одг: Храна
« Одговори #1000 на: 31 Мај 2012, 22:08:43 pm »
A be sto ti na tebe ???????? Imas li ti pamet sto zboris INFARKT NA 34 godini !!!! Aman vise toa e 1 vo 1000000 slucai. NE SE ZAMARAJ I NE SE STRESIRAJ ZA DZABE. 99% si nemal nisto, doktorite lazat, sfati deka VEZE NEMAAT od zivotot. Uzivaj si i ic ne mu se misli. NE SE SEKIRAJ I ZAMARAJ SO TOA. Najdi nekoja dobra plavusa da te olabavuva od vreme na vreme, *bi si redovno i stalno i veruj zivotot ke ti se smeni za 360 stepeni. Ne mi se veruva vakva rabota.

е па верувај бе бугар.. верувај.... ако е тој односот јас сум тој 1 на тие милион... а плавуша? па ја имам дома една, жена ми е... :) мада фарбана е ама ќути на никој не кажувај  ;D
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Bugar

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5710
  • Почесен кинез.
Одг: Храна
« Одговори #1001 на: 31 Мај 2012, 22:11:24 pm »
Tesko e da se poveruva. 34 godini ne me zezaj. ABE POSTAR SUM OD TEBE. DAJ NE ME PLASI !!!!!!!!!!!!!!

Jadi pij pravi skara doma vikaj prijateli da se druzime i ke ti dojdam vo rabotilnicata, pa nesto moze i da smislime zaedno. Da izmajstoriseme so skara sekako i pivce. I ne pomisluvaj deka si imal takvo nesto. A i moras nesto na strana... Sekoj den grav ne se jade. Taka ke se oslobodis i ke ti e podobro. Veruj nema loso.

Отсутен onak

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 15993
  • сељаторе ин ил селандроре!!
    • КАНО еко системи
Одг: Храна
« Одговори #1002 на: 31 Мај 2012, 22:14:29 pm »
Tesko e da se poveruva. 34 godini ne me zezaj. ABE POSTAR SUM OD TEBE. DAJ NE ME PLASI !!!!!!!!!!!!!!

Jadi pij pravi skara doma vikaj prijateli da se druzime i ke ti dojdam vo rabotilnicata, pa nesto moze i da smislime zaedno. Da izmajstoriseme so skara sekako i pivce. I ne pomisluvaj deka si imal takvo nesto. A i moras nesto na strana... Sekoj den grav ne se jade. Taka ke se oslobodis i ke ti e podobro. Veruj nema loso.

абе би ти одговорил уште нешто, ама една од ретките членки на форумов ми е внука па така ке прескокнам малку... :)
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Bugar

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5710
  • Почесен кинез.
Одг: Храна
« Одговори #1003 на: 31 Мај 2012, 22:16:57 pm »
A beeeee.... zivot .... gledaj da zivees. Koga ke dojdam bi sakal da se upoznaeme pa da se druzime.

Отсутен Simo - Carrier159

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 43562
  • Il Moderatore
Одг: Храна
« Одговори #1004 на: 31 Мај 2012, 23:39:33 pm »
Pozdrav od sokache klaberi :D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.