Автор Тема: Што ве насмеа денес  (Прочитано 1754094 пати)

Отсутен ARMEX

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3617
Што ве насмеа денес
« на: 14 Декември 2012, 19:26:18 pm »
Како што има тема што ве изнервира денес, да отвориме и една поинаква тема  :D. Ќе почнам прв, денес на семафор стојам во автокоманда, гледам лево од мене пунто кец кабрио, дечкото внатре со капа налик шубара  ;D ама помодерна. Си викам да му отворам прозор да му речам кога веќе носи капа, да симне кров да фаќаме сеир, батали може нема смисла за хумор. Ама сам се изнасмеав на помислата поприлично.  ;D
« Последно менување: 28 Мај 2015, 20:35:31 pm zeroSignal »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54815
 • Махер
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #1 на: 14 Декември 2012, 19:31:15 pm »
 ;DТипац со Голф 4 се трткаше 5 минути за да искочи и му се смеевме. Оставање по цело метро позади и напред при маневрите, и излезе од 6 или 7 вртења.

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7039
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #2 на: 14 Декември 2012, 19:44:08 pm »
На излегување прееска од кола, другар ми вика, а бе спушти ручну, ке ти замрзне, -10 е надвор....

и една жена излегувајки од кола од спротивна страна:
- А деца, мрзне ли на -10?

Really?

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17296
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #3 на: 14 Декември 2012, 20:33:59 pm »
Ме насмеа Фаланга со кума.овскиот виц, и се смеев од мака денеска на небањатите пензионери во 24ка. Исто и во 2ка, таму 2 недели небањати беа.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33921
 • Таков е животот... јебига
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #4 на: 14 Декември 2012, 21:43:37 pm »
Денес си добив од работа Samsung Galaxy 2. И си го фрцкам низ фирма си го чепкам и колегава ми вика: И ја имам скроз ист таков, го земав 5600 денари. Ти твојот колку го зема? Хахахахахахахаааа, аааа му викам Шуменко, nice try.

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6299
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #5 на: 14 Декември 2012, 21:45:45 pm »
хахахахах.... Ист таков, само хпериа типо...

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #6 на: 14 Декември 2012, 23:28:23 pm »
Denes?
Falanga.

;D

изгорен сум да одам дома!

Шо се брзаш да одиш дома, и така немаш ништо за ебење низ Гостивар ;D


Аиии па ништо не ми ни фалело :)

А п*те? Или к*ре си сакаш ти?Сите што имаат СУВ, треба веднаш да се убијат, запалат па после ебат.... превентивно додека не изгинал некој ни крив ни должен.

А бе Фаланга, да те прашам.... зошто прво ги палиш па ги е*еш?! :D

Што би рекле Кумановце: да гу јебеш док је вруќа....
Пошто нели уни су најголеми јебачи па морав да ги слушав нив, пошто нели то је то.

Ќе пцуе кога не мисли на е*ење...

Те фркна спермата у глава денес... :)
« Последно менување: 14 Декември 2012, 23:39:04 pm Stratro »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29273
  • CARclub.mk
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #7 на: 14 Декември 2012, 23:30:20 pm »
Две цури што се сликаа во кола на семафор. Со дакфејс, секако.

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13603
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #8 на: 15 Декември 2012, 00:19:47 am »
Граѓаните на општина Јагуновце го затрупаа градоначалникот оти не им ги чистел улиците
Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9217
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #9 на: 15 Декември 2012, 00:21:56 am »
хаххаахахах

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #10 на: 15 Декември 2012, 00:33:59 am »
Ахаххахахахахахахха..
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9498
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #11 на: 15 Декември 2012, 00:36:29 am »
Голф 4 со тетовски таблици, фаците внатре можете да ги замислите. Целосна појава. ;D

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17296
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #12 на: 15 Декември 2012, 01:12:05 am »
Влагам прееска во Фонтана во Мавровка, прва мисла низ памет "feels like home" ;D
Исто, се смеев 15 мин кога видов дека таа пред мене во амфитеатар добила за време на предавање и коа стана остаи вирче на столчето ;D

Отсутен ARMEX

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3617
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #13 на: 15 Декември 2012, 09:14:02 am »
Се изнасмеав сабајлево на еден голф 4 црвен тди нови таблици, претица типот на полна линија еден рејсер на втората угорнина Чаир накај Железара( не дека не сум претицал таму па не знам како е  ;D), ама знае убаво да замрзне(уште нешто од искуство ;D) на наредната десна кривина и голфот одеднаш се претвори во бмњ, опа 180 степени. Гуми потенза летни ги видов претходно, ама обавезна фолија на стакла хауба и ксенон. Шупелка.

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9498
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #14 на: 15 Декември 2012, 10:51:22 am »
Falanga part 2 ;D


Летоска на еден таксист што се паркирал на метро пред пешачкиот кај педагошка и си ја остаил колата тука, му р’кнав на прозорот.