Автор Тема: Дешаванки со кола ( тумбања, судари, несреќни моменти, одвратни искуства... )  (Прочитано 2885368 пати)

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6632
 • French diamond
Ќе плати каското,  не е за жалење.

Отсутен savage

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 600
 • Сузуки Витариче
Порше Тајкан ганц нов распарчен на Гологанов кај Импексел 2.


Уште две коли имаше учеснички, еден мерцедес А класа, другата не ја видов.
Потпис.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33979
 • Таков е животот... јебига
Треба полека со педалата за гас кај струјнио порш

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1265
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6949
 • хаУс мајстор

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16672
 • Keep it 100
206 и Водњанска се несреќна комбинација

Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 447
Како успеал да се удри вака, кога 90% од времето гунгула е неможеш да дигнеш брзина
Hyundai Elantra 6th G

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33979
 • Таков е животот... јебига
Како успеал да се удри вака, кога 90% од времето гунгула е неможеш да дигнеш брзина
Тука се лета со 60, башка што се гледа во телефон.

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1265
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
ај што удрил удрил него иронија графитот, го чека со токмак да го докосури! :D

Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 447
Како успеал да се удри вака, кога 90% од времето гунгула е неможеш да дигнеш брзина
Тука се лета со 60, башка што се гледа во телефон.
Абе реално и 200 навечер ќе развие али ова у сред бел ден, у сред бел ден чачкалица не бере
Hyundai Elantra 6th G

Присутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4771
 • Шо да пишам тука?🤔
Нека почива во мир... Моја генерација дете... Колега...
За каде се брзал толку не знам, жално навистина... Со таа брзина со која возел превртил камион на патот ПП-БТ и починал на лице место. Љубител на автомобилизмот и учесник на слалом трки. Последен поздрав!

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7125
Што кола е ова? Секој ден се поубеден станувам дека наредната кола ке ми биде Волво.

Присутен tomaso

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2076
Рено 5 кампус било ова.

Присутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4771
 • Шо да пишам тука?🤔
Да, рено 5 кампус е.

Присутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6460
 • Бенве сие бенве
Несторе, го претстсви детево како жртва, а можел да убие нормално семејство што лабаво си патува на одмор. Не бил овој никаков тркач или разумен човек штом со 30год стара кола летал на пат каде што има повеќе дупки од месечината. Греота младо дете, но понекогаш ное сами си ја бараме бељата.


Sent from my iPhone using Tapatalk