Автор Тема: Работи кои не ви требаат или ви се за давање  (Прочитано 539386 пати)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17298
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3615 на: 30 Ноември 2023, 22:11:55 pm »
Телефонот го држи и обичен со 4 магнетчиња, ама таа куглата што овозможува да се поместува телефонот не може да го одржи ова тезгере од телефон...

Ги глеам овие со винтче позади, можеш да затегнеш ваљда да биде потешко да се мрда куглата...

Многу се чека од Алиекспрес последно време, па ако имаше некој тука, да му вратам пари шо си го купил а не му одговарало ;D

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10893
 • 430i
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3616 на: 01 Декември 2023, 09:56:37 am »
во Нептун имаше вакви од различен тип
од 100ден. па нагоре

Присутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5087
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3617 на: 01 Декември 2023, 10:26:27 am »
Абе знаеш шо ми текна, оди во Џамбо ако те носи патот види. Во Бт пред касите имаме полици со вратена роба, нешто оштетено, нешто не работи или фали дел или пак фали само паковање. Од 25 до 90% се намалени продуктите, еден куп дрангулии имам зачекано изнакупено од таму.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6947
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3618 на: 03 Декември 2023, 13:05:03 pm »
Ако му требаат на некој, бр.48, 31 ски број.

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17298
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3619 на: 06 Декември 2023, 20:22:12 pm »
Ги подарувам шарените капачиња што ги зедов од @fuzzjaw, решив да не ги касапам и си порачав други.

Ги нудам прво тука, ако не требаат на никој со 159 или Џулиета, ќе одат во групата со сект... Алфисти на фејсбук.


Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33921
 • Таков е животот... јебига
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3620 на: 06 Декември 2023, 21:57:27 pm »
Оди фрли ги надвор негде, шо им се замараш.

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4958
 • Пиши лаже
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3621 на: 06 Декември 2023, 22:56:47 pm »
Акери, да не има некој потреба од сток кулери, имам Wraith (AM4) и Laminar RM1 (13gen)?
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33921
 • Таков е животот... јебига
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3622 на: 06 Декември 2023, 23:16:43 pm »
Акери, да не има некој потреба од сток кулери, имам Wraith (AM4) и Laminar RM1 (13gen)?
Мене ми треба Laminar RM1

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4958
 • Пиши лаже
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3623 на: 07 Декември 2023, 17:50:45 pm »
Ти пишав ПП.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9971
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3624 на: 08 Декември 2023, 10:43:38 am »
Ako ne se javit nekoj drug za restoto bi gi zel.

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4958
 • Пиши лаже
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3625 на: 08 Декември 2023, 12:18:21 pm »
За АМ4 ката? Нема никој јавено.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9971
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3626 на: 08 Декември 2023, 12:55:33 pm »
Мене не ми менува моделот,  затоа и реков што ќе остане е подеднакво добро :) Инаку за декор/лед ќе ги користам :)

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4958
 • Пиши лаже
Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3627 на: 20 Декември 2023, 20:21:48 pm »
Дадени кулерите на членовите погоре. Со здравје нека си ја бркаат работата. :)

Доколку некој случајно има Xiaomi A3 имам маска на преклоп, нова неотворена.  Ако не, оди во ѓубре.Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен bozoo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 121
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3628 на: 20 Декември 2023, 23:23:47 pm »
Ако му требаат на некој, бр.48, 31 ски број.
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Дали е се ок со кондуриве и дали би биле ок за ептен почетник скијач?

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6947
Одг: Работи кои не ви требаат или ви се за давање
« Одговори #3629 на: 21 Декември 2023, 00:00:17 am »
Ако му требаат на некој, бр.48, 31 ски број.
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Дали е се ок со кондуриве и дали би биле ок за ептен почетник скијач?
Ok se, pomini zemi gi. Pisi pp.