Автор Тема: Што купивте или сакате да си купите за вашите автомобили  (Прочитано 563506 пати)

Присутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8821
Vazi 350€ po lice, jas ke zemam use edno lice ako treba. Plus imam mnogu pokrupni raboti i poskpi doneseno treba nekoj epten da ti se zapne za da proveruva, vo princip me prasuva so nosam, si kazuvam poshteno i cena okolu 200 evra i tolku e muabetot

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4286
 • Шо да пишам тука?🤔
Ех да е така, мене колку ме тресеа за дупли работи што сум донесол за сервис... На Меџитлија изгледа најлоши се.

Присутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8821
Epa dupli ne sum nosel, primer imam noseno plakar, masa, drebulii razni ama se po edno

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4286
 • Шо да пишам тука?🤔
Србија се помирни. Од Германија Антарата фул полна (ја вративме и го зедовме помалото количе на плин заради потрошувачката) и на кровот тенда од 4-5 метри и комода (висеше) не запреја само за да не предупредат дека има казна за претовар на возило. На царина малце забушаваа, знаеја дека не може сѐ да се извади и врати назад прописно и бараа мито.

Отсутен Ѓорѓи

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1320
За две евра од алиекспрес му стигна замена на роидмито дава добар звук поддржува и повици(има вграден микрофон, вака на изгасена кола се слуша во возење не знам како ќе биде), треба да свири и од усб и мемориска ама тоа уште го немам пробано

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4286
 • Шо да пишам тука?🤔
Конечно го добив... Оригинално опелско.
Изгледа неупотребено, уште има фолија на стакленцето и лепенка на кабелот. Мислам дека го платив уште лани 15€ од ebay kleinanzeigen.

Присутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20593
Купив ствари за чистење инсекти и одржување на кожа:The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен dame

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3131
  • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одличен избор