Автор Тема: Најгрда кола  (Прочитано 367256 пати)

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4980
 • Пиши лаже
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1950 на: 28 Јуни 2023, 11:21:55 am »
Лично не мислам дека е толку грда колата, колку што е лош изборот на бандаж и боја.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6120
 • Медалист, Олимпијада за Сарказам Перу '98
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1951 на: 28 Јуни 2023, 12:03:19 pm »
Јас мислам, 2020-та возило, калибар фиат линеа.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54839
 • Махер
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1952 на: 28 Јуни 2023, 12:27:52 pm »
Јас мислам, 2020-та возило, калибар фиат линеа.
Епа тоа со 1.4, ова со 1.2 идело, ете пред некој ден дознавме.

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6120
 • Медалист, Олимпијада за Сарказам Перу '98
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1953 на: 28 Јуни 2023, 13:30:44 pm »
Барем не тежи, шупливо е.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54839
 • Махер
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1954 на: 28 Јуни 2023, 13:40:53 pm »
Со 1.6 хди 90кс е многу солидно. Како за службена да ја дадеш и да ја заборавиш.

Отсутен Djokica

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 826
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1955 на: 06 Август 2023, 21:28:14 pm »


Отсутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5435
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1957 на: 07 Август 2023, 00:39:01 am »
Grdosija u bukvalna smisla na zborot, bljak!
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54839
 • Махер
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1958 на: 07 Август 2023, 08:15:35 am »
Првото е оригиналот, а долното е кинеската копија.


Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43441
 • Il Moderatore
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1960 на: 29 Август 2023, 17:00:31 pm »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6925
 • хаУс мајстор
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1961 на: 29 Август 2023, 20:20:48 pm »
Овие од БМВ се како нашата влада, таман мислиш дека дошло најлошото, изненадуваат дека може уште полошо.

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1074
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1962 на: 23 Јануари 2024, 13:41:07 pm »
Citroën C4 Cactus

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4457
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1963 на: 23 Јануари 2024, 14:44:14 pm »
Се согласувам.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Најгрда кола
« Одговори #1964 на: 23 Јануари 2024, 14:54:59 pm »
Citroën C4 Cactus

Глупости. :)

Се согласувам.

Се согласуваш со глупости. :)