Автор Тема: Ако мислите дека некој пост ви е избришан  (Прочитано 138132 пати)

Отсутен achtung

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6642
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #300 на: 21 Март 2014, 20:18:59 pm »
Јас длабоко се извинувам на сите што ви ги повредив чуствата за Дени!

Отсутен Banzai

  • Blitzqueen
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9998
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #301 на: 21 Март 2014, 20:23:11 pm »
Не забегувајте.

Зеро и јас му образложивме на Ахтунг тоа што го интересираше, не знам дали го задоволи одговорот, но тоа е тоа. Ако сака нека ни пише ПП па ќе доразјасниме нешто ако сака да праша. Нема потреба сега сите да се редите и да кажувате дека некој е плачко, дека некој друг е 200 години тука и не смее никој ништо да му замери итн итн.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Chlink

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 8519
  • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #302 на: 21 Март 2014, 20:23:43 pm »
Не е во ред пријателе муабетов. Ок чоече си на муабет ама влезе со озбилен муабет и сега пробуваш да д*пиш. Дали ние тебе кога почна озбилен муабет почнавме да те возиме? Биди фер. Кога имаш нешто лично против некој игнорирај си го, нема потреба од вакви муабети.

Отсутен Спенсер

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 7348
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #303 на: 21 Март 2014, 20:24:56 pm »
Члинки затепај го  ! ;D :D :D :D

Отсутен achtung

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6642
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #304 на: 21 Март 2014, 20:26:20 pm »
Вака, прво муабетот со Дени и постовите негови не го иницирав јас за да ми се нафрлите лично мене туку јас само се надоврзав на претходните муабети и само прашав зашто и ништо повеќе од тоа. Поздрав

Отсутен Ipkisija Meskosa

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 8614
  • Пичлеме
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #305 на: 21 Март 2014, 20:30:15 pm »
clink vo pravo si... a da te nadopolnam... ogromen problem e isto taka sto nekoj place i bara pravda po sopstvena logika.... pravdata i pravilnikot gi pravat sopstvenikot so administracijata i koj kur se obiduvate so niv da se dokazete? vo nivna kuka ste i po nivni pravila igrajte... ako ne vi prijaat pravilata inacinot kazete mu cao na forumot...
Онак, кој е проблемот со тебе? Дај договори се со личностите во себе и биди еднаш доследен на она што го кажуваш.
Имам приметено дека ти најмногу имаш плачено за бришење на некои твои постови.
Исто така имам приметено дека имаш плачено и фрлано анатеми по администрацијата која си ја брка работата премногу надмено (според тебе) и сето тоа не ти одело во прилог.
Имам приметено (како во случајов) дека изиграваш нешто што нема потреба да изиграваш и застануваш во одбрана на  администрацијата, како демек сите ние сме оставени на милост и немилост на нивната одлука...

Ма дај олади малку, заморен си веќе, голем си, срамота е цело време да верглаш за исти ствари.

И дај за момент сФати дека форумот (секој форум) не би бил она што е без членовите. Администрацијата е задолжена да одлучува што е добро, а што не е, а членовите се задолжени да го прават она што го прават, да си произнесуваат мислења кои виреат од нивната црпка... и така натаму.

Фала, пријатно.

Отсутен Fic_CC

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 16697
  • Keep it 100
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #306 на: 21 Март 2014, 20:33:23 pm »
Остави го сега Онак на раат. Да не беше он со неговите објаснувања немаше да разберев што се случува со 90% од проблемите во темава.

Отсутен Ipkisija Meskosa

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 8614
  • Пичлеме
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #307 на: 21 Март 2014, 20:34:24 pm »
Тоа што велиш, насекаде мафта со тие негови објаснувања...неминовно е да налеташ на нив и да видиш што се дешава :)

Отсутен MartinAlfista

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 17389
  • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #308 на: 21 Март 2014, 20:34:51 pm »
Јас предлагам да се испуцаат сите што имаат да кажат нешто против некого. Без цензура, кажете што мислите, се што ви лежи на душа.
Откако ќе завршите и ќе се испразните, да фатиме од почеток и да тераме без тензии, препуцавања, провоцирања и негативности. Бива?

Отсутен Simo - Carrier159

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 43561
  • Il Moderatore
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #309 на: 21 Март 2014, 20:42:35 pm »
Ајде оладете глави малку. Петок е, излезете, испијте по некое пивце. Најдете некое добро спуштно ауце за во „десктоп позадини“....

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Спенсер

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 7348
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #310 на: 21 Март 2014, 20:46:05 pm »
Fight fight fight !



 ;D ;D ;D


Јас предлагам да се испуцаат сите што имаат да кажат нешто против некого. Без цензура, кажете што мислите, се што ви лежи на душа.
Откако ќе завршите и ќе се испразните, да фатиме од почеток и да тераме без тензии, препуцавања, провоцирања и негативности. Бива?

Јас да ти кажам нешто пред да ти го избришат постот.
Сељак ;D И глупчо ;D 

Отсутен onak

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 15993
  • сељаторе ин ил селандроре!!
    • КАНО еко системи
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #311 на: 21 Март 2014, 20:50:39 pm »
clink vo pravo si... a da te nadopolnam... ogromen problem e isto taka sto nekoj place i bara pravda po sopstvena logika.... pravdata i pravilnikot gi pravat sopstvenikot so administracijata i koj kur se obiduvate so niv da se dokazete? vo nivna kuka ste i po nivni pravila igrajte... ako ne vi prijaat pravilata inacinot kazete mu cao na forumot...
Онак, кој е проблемот со тебе? Дај договори се со личностите во себе и биди еднаш доследен на она што го кажуваш.
Имам приметено дека ти најмногу имаш плачено за бришење на некои твои постови.
Исто така имам приметено дека имаш плачено и фрлано анатеми по администрацијата која си ја брка работата премногу надмено (според тебе) и сето тоа не ти одело во прилог.
Имам приметено (како во случајов) дека изиграваш нешто што нема потреба да изиграваш и застануваш во одбрана на  администрацијата, како демек сите ние сме оставени на милост и немилост на нивната одлука...

Ма дај олади малку, заморен си веќе, голем си, срамота е цело време да верглаш за исти ствари.

И дај за момент сФати дека форумот (секој форум) не би бил она што е без членовите. Администрацијата е задолжена да одлучува што е добро, а што не е, а членовите се задолжени да го прават она што го прават, да си произнесуваат мислења кои виреат од нивната црпка... и така натаму.

Фала, пријатно.
a ti imas problem so mene? jas imam svoj stav i mislam deka sum vo pravo zato i go pisuvam, i ne napisav za nikogo nisto, ne posociv nikogo, ne nabediv nikogo a ti me prozva... svesen sum deka mi se slucuva da bidam zestok ponekogas i da se raspravam so bilo koj za bilo shto... i nekolku pati dobiv opomeni od administracijata koi ne se javni pa ti neznaes za toa... no sepak sto ti izigravas sto treti pat se drznuvas da objasnuvas za mene koj sum i sto pravam? vo temava deset pati ti pisaa deka ako ne ti se sviga nesto prijavi na administracija taka shto ke kliknes na kopceto... shto ima ti da me prekoruvas... neli ti izigravas sega tokmu ona za koe me babeduvas? a neli primeti deka vo posledno vreme slabo pisuvam? zar i tamu ti i fic najdovte zamerki? vo 2 posta pisani na den? daj ti oladi malku... ne si ti tuka gazda.. ne sum ni jas... gazdata ke kaze kako treba... nit go branam nit go napagam zero... ednostavno e be prijatel, on diktira pravila t.e. on sviri a tebe ti ostanuva da biras: dali ke igras ili ke baras druga svirka(forum) ili bidi tasak pa napravi svoj forum pa tamu prekoruvaj i otcenuvaj...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен ficomk

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4163
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #312 на: 21 Март 2014, 20:51:43 pm »
и идемо опет :)))

Отсутен onak

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 15993
  • сељаторе ин ил селандроре!!
    • КАНО еко системи
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #313 на: 21 Март 2014, 21:01:04 pm »
ne ideme opet... toa bese moj posleden post... ne odgovaram i ne pisuvam pa sto i da osgovarat sega...
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен ficomk

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4163
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #314 на: 21 Март 2014, 21:13:39 pm »
не се однесуваше на тебе,туку генерално дека многу се кења без потреба и се влага у дуел за ништо