Автор Тема: Интересни понуди на користени возила.  (Прочитано 3780414 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29284
  • CARclub.mk
Интересни понуди на користени возила.
« на: 29 Јануари 2013, 16:43:42 pm »
Тука објавувајте линкови до интересни огласи и понуди на користени возила.

Секој линк мора да биде придружен БАРЕМ со моделот на возилото. Најдобро е ако секој линк е придружен со марка, модел, година и цена.
« Последно менување: 21 Декември 2013, 19:43:51 pm zeroSignal »

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #1 на: 29 Јануари 2013, 19:56:45 pm »
Редно време беше да се воведе некој ред,а не на кој како ќе му текне да става се и сешто.

www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен otrakan

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 281
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #2 на: 29 Јануари 2013, 19:59:34 pm »
Еве еден добар примерок
алфа ромео 147 1,6 120кс 2003год
http://reklama5.mk/Details.aspx?ad=688883
;)

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7048
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #3 на: 29 Јануари 2013, 20:00:57 pm »
Golf V 140 HP Sport Line... 7600E

http://www.reklama5.mk/Details.aspx?ad=685191

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14072
 • Пудингот на шоферството
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #4 на: 29 Јануари 2013, 20:01:12 pm »
Со фабрички ремус   :D

едит:вака Голфот ми гледа многу обичен(надворешно),или со спортлајн пакетот нема некои поголеми визуелни промени.
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4205
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #5 на: 29 Јануари 2013, 20:29:00 pm »
Samo na kratko za Q7-cata sto zborevte. Se imam vozeno, mn e brz!!!! Praven e vo ABT vo Atina, ima TURBO ABT zaedno so remap, i ima 600NM :)

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #6 на: 29 Јануари 2013, 23:03:08 pm »
Не мораше на старт да ја усерете темава :)

Ок е ОТ, ама не 10 од 12 постови да бидат ОТ.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Untak

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 305
 • sLowRider
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #7 на: 29 Јануари 2013, 23:04:55 pm »
Peugeot 205 TDI 1100 евра

http://www.reklama5.mk/Details.aspx?ad=687020

Интересна понуда пред се заради фактот што ова е првото TDI Пежо, но почекајте, тоа не е се, ова е и првиот TDI мотор бензинец и плинаш!!! Да не дозволиме вакво возило да ни избега од државава!!.. ;D

Отсутен DasAuto.

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4581
 • ~ Full of soul ~
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #8 на: 29 Јануари 2013, 23:21:30 pm »
mi fati oko tekstov za golfov kako uspeal da krene 40ks bez cip samo so softver ???
http://reklama5.mk/Details.aspx?ad=634526
eve sansa za riki bidejki ima cip idi kaj deckive neka ti napraat update na softver i od 180ks odma ides na 220ks
Баш пред 5 мин сакав да го објавам....интересен е...
↯↯ Don't try to follow me ↯↯

http://www.youtube.com/watch?v=b_v5fPI-DUw

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9217

Отсутен marmlad

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4205

Отсутен Busav

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3514
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #11 на: 30 Јануари 2013, 02:01:40 am »
Prodavam Peugeot 205 GTI Kolata e vo odlicna sostojba ima aluminski bandasi,siber krov Kollata e mnogu brza vredi da se vidi moze i zamena za nesto po eftino so vasa dopllata.
Да му понудам тротинет :) иначе добро пежо
Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Отсутен Darshns

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 147
 • "A smooth sea never makes a skillful sailor."
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #12 на: 30 Јануари 2013, 13:30:19 pm »
BMW 320D 2003 година. Стварно добро изгледа и внатре и надвор.

http://www.pazar3.mk/mk/Listing/Detail/Index/1206692?searchID=6478919&Idx=1

Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9217
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #13 на: 30 Јануари 2013, 14:28:02 pm »
чим нема пишано цена,не е интересна понуда

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Интересни понуди на користени возила.
« Одговори #14 на: 30 Јануари 2013, 14:29:03 pm »
Не мора да има цена, може да биде интересно и ако е некое сочувано возило. Па и да кошта повеќе или да не знаеме колку кошта.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.