Автор Тема: Ако мислите дека некој пост ви е избришан  (Прочитано 138181 пати)

Отсутен S16-HGT

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4442
  • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #165 на: 16 Септември 2013, 20:05:53 pm »
Абе ај  ;D

Отсутен Tome-Colt

  • Близок до администрацијата
  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4619
  • Муфљуз
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #166 на: 16 Септември 2013, 20:11:00 pm »
Дени ај не се понашај. Еднаш ми избришале мислење и после тоа дознав дека ти си го пријавил не е тоа полошо од твоево? На крајот на краиштата па кој си па ти да отвараш тема за бричење кога јас истото го зборев 3 дена пред да ја отвориш? Очигледно е дека сакаш со туѓа идеа да се провлечеш и да си го свртиш вниманието према себе си. Нека ти служи на честа.


пс. Ако ви смета мислењево слободно избриштете го ама да знаете дека више никогаш нема да се логирам на форумов...
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Присутен Deni

  • Photo & Light
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 54920
  • Махер
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #167 на: 16 Септември 2013, 20:16:51 pm »
Кој пријавил твое мислење? Јас се понашам? 3 дена работа беше тоа, фрлена во вода. Во подземен Вардар фрлено. Тоа беше лично мој текст кој јас го смислив и напишав, незнам ти со кого си зборувал и што ама не ме ни интересира. Крај крајева што не си пишал ти прв, па да ти го избришат тебе немиен.

Бркај си работа, и ич да не те боли кој кај чиј бричи. Преку бричениот.


Бришете го и ова ако сакате, и све избришете. И прашина по дома да си избришете во меѓувреме.

Отсутен S16-HGT

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4442
  • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #168 на: 16 Септември 2013, 20:18:27 pm »
Абе ај  ;D

Отсутен Tome-Colt

  • Близок до администрацијата
  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4619
  • Муфљуз
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #169 на: 16 Септември 2013, 20:21:17 pm »
Абе ајде? Мислиш дека ако си ти милениче на форумов треба сите да ти се тресеме и да ти ќутиме? Епа се лажеш...

Убаво видов дека ти си го пријавил мислењето и тоа добро знаеш за кое мислење зборувам. Ако нешто не ти се допаѓа на тебе не значи дека треба одма да плачеш по пораки за тоа. Јас не пишав зашто мислев дека ќе имаш барем малце респект и барем ќе ме прашаш пред да ја отвориш темата ако ништо друго и немој те молам да мислиш дека ми е гајле ако ме банираат зашто сум пријавил.


пс. Ти личи на годините да зборуваш за бричени...

ппс. Бришете го и ова ако сакате баш ми е гајле


томе.
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен S16-HGT

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4442
  • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #170 на: 16 Септември 2013, 20:24:39 pm »
Педерчиња.

pozz  ;D

Отсутен n1kola

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6728
  • French diamond
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #171 на: 16 Септември 2013, 20:28:33 pm »
Еден збор ќе ве опиши вас : Драснати  ;D

Отсутен MartinAlfista

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 17389
  • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #172 на: 16 Септември 2013, 20:30:44 pm »
А ти бе Томе, најголем газолижач на планетава земја?! Идеш таму го музеш мачорот на Андреја само за да ти покаже кој ти пријавил мислење. Многу неферски играш писледно време, се утепа од гомна јадење за Класниот и пак со него. Ми кажа мене другарка од ЈБТ дека таков си бил.
А и не знам што се чаталиш дека знаеш да полираш коа полирка до вчера буташе во газ да можеш да свршиш......
Многу лицемерие, многу. Избришете ми го профилот.

Присутен Deni

  • Photo & Light
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 54920
  • Махер
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #173 на: 16 Септември 2013, 20:34:07 pm »
Јас милениче!?!? Кој се бања со администрација бе? Јас многу фино ти објаснив дека немам никаков поим што си зборувал ти. А ако е избришана темата поради тебе, да знаеш си го надрљал. Знам кај живееш. Со кого разговараш? Треба да имаш почит малку кога зборуваш со 30 години постар човек од тебе. Јас сум лажел.

И јас сум нашол да садам крастајци со вас. Кршите глава и вие и све. Нит се бричам више нит бутур. Ќе си седам длакав. Едно имам да те прашам само, си лижел бричена па што збориш? Продавање памет на ангро. Ни срам ни перде. Што не дојде прееска на пиво, да видиме што е проблемот и да разјасниме во живо. Само се криеш позади тастатура и мрсиш муда во двор. Дој вечер да седнеме во ДМ да видиме кој е кој. Ако смееш. Јас ќе те честам компир варен.

Стварно немате грам култура. Срамота.

Отсутен Rakun4e

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9193
  • Аstra la vista baby !
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #174 на: 16 Септември 2013, 20:34:43 pm »
Да ми го бричите со зелено џамче  :D

Отсутен Tome-Colt

  • Близок до администрацијата
  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4619
  • Муфљуз
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #175 на: 16 Септември 2013, 20:36:28 pm »
Едвај те симнав од полирката и сеа за мене најде да збориш? До кај отиде светов, два пати на к*р ќе ти седне и мисли може глупости да тресе....



Бог да чува.




позз томе.
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен Ipkisija Meskosa

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 8614
  • Пичлеме
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #176 на: 16 Септември 2013, 20:41:53 pm »
Top ste!!!!!!!!!11111111111
Pozzzzzzzzzzzz!!!!!!11
Kis4e! MWA!

Ќе ви ѕвонам и ќе ви исклучам.
- Приватна забава, свадба прајме!
- Шо свадба бе!? Колку треба, ќе ја платам!

Леси се враќа кучи.

Кој ја уби Сузана Спасовска.

Политанките во Ресен 25 денари...

Отсутен MecheTo

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 14157
  • Пудингот на шоферството
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #177 на: 16 Септември 2013, 20:46:47 pm »
Осеќам ке има бришење на големо.
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Присутен Simo - Carrier159

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 43562
  • Il Moderatore
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #178 на: 16 Септември 2013, 20:49:02 pm »

Ми ја нема темата за бричењето, јас инвестирав време и знаење во таа тема и потрошив 3 дена за да осмислам се да биде убаво објаснето и образложено. Некој ми ја избриша, којзнае зошто. Сигурно е Симо зошто му реков дека Џулиетата е ружна. Барам објаснување, и да се врати темата зошто на ваков начин се губат членови. Треба да се има малку почит кон постарите ако ништо друго. Срам да ви е. Се однесувате кон мене како да сум од Чеченија.
Не, заради џулиетата, туку беше многу дискриминаторска, пошто не опфаќаше бричени путки!  :D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен zeroSignal

  • FEARLESS LEADER
  • Генерал Прва Класа
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 29523
    • CARclub.mk
Одг: Ако мислите дека некој пост ви е избришан
« Одговори #179 на: 16 Септември 2013, 20:49:55 pm »
Стварно, ама со бришењево више. Бришете све ако сакате, ја на форумов више не ви доаѓам.