Автор Тема: Автомобилски Новитети  (Прочитано 1638683 пати)

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51667
 • Махер
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18555 на: Мај 25, 2022, 15:23:20 pm »
Тек допрва колку ќе го ругаме, а за најодвратната предница на светов - и малку е.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33004
 • Таков е животот... јебига
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18556 на: Мај 25, 2022, 19:54:09 pm »
Го изругавме, го изругавме, али мене ми изгледа одлично во Techno Violet.

Пошто Хитлер изгледот веќе неакко ни збоктиса на сите, следната генерација BMW или ќе одат накај Мао Це Тунг или накај Путин изглед. Е тие ќе треба да изгледаат многу јако.

Отсутен nekojtamu

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1091
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18557 на: Мај 25, 2022, 21:51:17 pm »
Го изругавме, го изругавме, али мене ми изгледа одлично во Techno Violet.

Пошто Хитлер изгледот веќе неакко ни збоктиса на сите, следната генерација BMW или ќе одат накај Мао Це Тунг или накај Путин изглед. Е тие ќе треба да изгледаат многу јако.
Дваесет години те плаќа западот и уште шириш ком. пропаганда...

Sent from my...


Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6009
 • Зборува со автомобилите. Specijalis Cardialogue
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18558 на: Мај 25, 2022, 22:09:49 pm »
Го изругавме, го изругавме, али мене ми изгледа одлично во Techno Violet.

Пошто Хитлер изгледот веќе неакко ни збоктиса на сите, следната генерација BMW или ќе одат накај Мао Це Тунг или накај Путин изглед. Е тие ќе треба да изгледаат многу јако.
Дваесет години те плаќа западот и уште шириш ком. пропаганда...

Sent from my...Некни дознавме дека проблемот му потекнува од Белгија, таму биле најзаебаните возачи на свет.
Затоа он немачко име, го испизделе французиве.
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33004
 • Таков е животот... јебига
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18559 на: Мај 25, 2022, 22:55:05 pm »
Го изругавме, го изругавме, али мене ми изгледа одлично во Techno Violet.

Пошто Хитлер изгледот веќе неакко ни збоктиса на сите, следната генерација BMW или ќе одат накај Мао Це Тунг или накај Путин изглед. Е тие ќе треба да изгледаат многу јако.
Дваесет години те плаќа западот и уште шириш ком. пропаганда...

Sent from my...Некни дознавме дека проблемот му потекнува од Белгија, таму биле најзаебаните возачи на свет.
Затоа он немачко име, го испизделе французиве.
Не се французи тие, Педерланѓани се

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27778
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8335
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18561 на: Јуни 01, 2022, 11:45:23 am »
Некои руски коли се појавија по улициве?
КИ ?

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4881
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18562 на: Јуни 02, 2022, 07:08:21 am »
Јас КN ги читам на латиница, не знам како е правилно.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10520
 • Giulietta QV VS 430i
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18563 на: Јуни 02, 2022, 10:22:20 am »
не се руски, КИА го сменија амблемот па се само КИ сега

Отсутен bear

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 747
 • If you can dream it, you can do it.
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18564 на: Јуни 02, 2022, 10:51:14 am »
Украински се.
Никогаш не вели никогаш.

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4881
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18565 на: Јуни 02, 2022, 11:08:18 am »
не се руски, КИА го сменија амблемот па се само КИ сега


Отсутен nikomil1

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 332
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18566 на: Јуни 06, 2022, 20:15:45 pm »
Јас КN ги читам на латиница, не знам како е правилно.

I ti? i mene mi se sluci pa posle se premisliv.. bash sega ja vidov Biba so edna KN :D

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33004
 • Таков е животот... јебига
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18567 на: Јуни 06, 2022, 23:13:27 pm »
Јас КN ги читам на латиница, не знам како е правилно.

I ti? i mene mi se sluci pa posle se premisliv.. bash sega ja vidov Biba so edna KN :D
Не е KN туку KИ

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4881
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18568 на: Јуни 07, 2022, 07:52:21 am »
Реално уште погрдо го читам, имам спреј за кочници NK и така го читам.
Отсутен ialeks

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 49
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #18569 на: Јуни 07, 2022, 08:41:23 am »
Одамна не следам за нови возила што како е... Дали на скоро сите понови возила брзинометрите се дигитално претставени?
Мене ми недостигаат сказалките.
« Последно менување: Јуни 07, 2022, 08:53:27 am ialeks »