Автор Тема: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..  (Прочитано 1952565 пати)

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1047
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #14190 на: 21 Април 2024, 20:09:41 pm »
Го знам возилото, го знам и човекот што го има.

У фамилија имаат и Corvette C8, и паранормален Dodge Ram.
Toj e оној Ханс што набива за Баер Леверкузен и ја го знам

Присутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20598
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #14191 на: 21 Април 2024, 22:05:43 pm »
Свашта.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6381
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #14192 на: 22 Април 2024, 07:57:37 am »
Кога зборев дека треба барем некаква минимална месечна претплата на форумов, одма ќе се исчистеше од вакви профили што го расипуваат квалитетот на дискусиите.

Отсутен Diesel

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5987
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #14193 на: 22 Април 2024, 08:06:12 am »
НЕ МУ ВРАЌАЈТЕ, НЕ МУ ОДГОВАРАЈТЕ, FOR THE LOVE OF GOD!