Автор Тема: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?  (Прочитано 2532670 пати)

Отсутен achtung

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 6642
Требало да ја качиш директно на мур :)


Присутен Simo - Carrier159

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 43562
  • Il Moderatore
Naah, личи на типично „ауди“ понашање, веќе дефинирано во десетици претходни постови.. :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Lancerka

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 303
Mozebi imalo isto taka parkirana kola (pred da se prakira Renault-ot), pa Audi-to moralo da postapi taka ???
Реното си е од вчера така паркирано, значи немало друга искосена кола, за да „талентот“ со Аудито вака „талентирано“ да се паркира.

Отсутен Carpathian Lord

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 13717
Дека се курчи со паркирањево се курчи...ама колку што гледам не блокира никого и не му смета на никого а најмалку тебе со Лансерот

Отсутен Lancerka

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 303
Дека се курчи со паркирањево се курчи...ама колку што гледам не блокира никого и не му смета на никого а најмалку тебе со Лансерот
А каде реков дека ми пречи мене ?  ;)
Тоа што ми пречи е искосеното паркирање, се знае како се паркира автомобил - право, а не цел искосен, до толку да се немало осет за паркирање.

Отсутен DarthJe5us

  • Авиону, сломићу ти крила..
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 20106
Имаш ти дома еден ваков. ;D

Отсутен Lancerka

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 303
Имаш ти дома еден ваков. ;D
Судбина ;D ;D ;D

Отсутен Lo17

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 227
Epe togas Audi-to greska :)... Izgleda spored "Audi myth-ot" jas trebase vekje da ja prodavam mojata :D

Присутен Simo - Carrier159

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 43562
  • Il Moderatore
Или тоа, или да почнеш вака да се паркираш...

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Lo17

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 227
Hahaha not really. Epten sum vnimatelen na parkiranje posebno, zas ne sakam da naogam na izgreban branik ili nekoj natpis kaj brisacite :D

Отсутен NUME

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 5726
jajce e 6 denari....i ne prai materijalna steta.....

Отсутен Tischläufer

  • Le Diesel
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 34046
  • Таков е животот... јебига
Јајце... ќе го бациш прво па ќе му го размачкаш на шофершајбна...

Отсутен RedEco

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4631
  • Passat B8
Vcera passat koso parkiran na dvete invalidski mesta karsi ramstor (borovo prodavnickata)... Si vikam gospode na seljakov dajmu malku akal poveke od passat...
sfe e do sistemot, i pozicijata na popametnite vo nego.

Присутен Deni

  • Photo & Light
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 54920
  • Махер