Автор Тема: Предлог за нова кола  (Прочитано 10302 пати)

Отсутен t0m1cA

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2599
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #165 на: Февруари 21, 2022, 21:44:13 pm »
Има на лагер гледам М340i, појди види, може има привлечна цена 😀

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10540
 • Giulietta QV VS 430i
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #166 на: Февруари 22, 2022, 11:34:06 am »
Има на лагер гледам М340i, појди види, може има привлечна цена 😀


 :-* :-*

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4579
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #167 на: Февруари 22, 2022, 12:00:43 pm »
Туууу уште сончев кров да имаше и да беше зелена со мат златни бандажи одма ќе ја пазарев.


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 51932
 • Махер
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #168 на: Февруари 22, 2022, 12:01:54 pm »
Туууу уште сончев кров да имаше и да беше зелена со мат златни бандажи одма ќе ја пазарев.

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4579
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #169 на: Февруари 22, 2022, 12:03:59 pm »
Безобразно! Уште да падне еуромилионс или да дојде 1ви.


Отсутен miksi

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1006
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #170 на: Февруари 22, 2022, 12:29:12 pm »
Еј може не знам што кола ќе биде ама знам дека ќе биде зелена. Значи тоа што има зелено тоа 😂😂

Отсутен krledr

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #171 на: Февруари 22, 2022, 12:59:30 pm »
Како стои добро зелено на Porsche  :)

Отсутен miksi

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1006
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #172 на: Февруари 22, 2022, 16:37:59 pm »
Денес бев да ја видам 340кава, добро изгледа. И као скоро секое БМВ мора нешто да и фали. Сончевиот кров спомнат погоре и електрични седишта мање више, ама адаптивен темпомат што нема е лошо. Инаку добра цена за кола од тој калибар. Ја турам у список.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41878
 • Il Moderatore
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #173 на: Февруари 22, 2022, 17:34:43 pm »
Еј може не знам што кола ќе биде ама знам дека ќе биде зелена. Значи тоа што има зелено тоа 😂😂
Има една џуља добро опремена у аутоск. Зелена е. Ама дизел е :(

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19641
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #174 на: Февруари 22, 2022, 18:02:11 pm »
Денес бев да ја видам 340кава, добро изгледа. И као скоро секое БМВ мора нешто да и фали. Сончевиот кров спомнат погоре и електрични седишта мање више, ама адаптивен темпомат што нема е лошо. Инаку добра цена за кола од тој калибар. Ја турам у список.

Cmimi?

Отсутен Sase_91

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3094
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #175 на: Февруари 22, 2022, 19:56:10 pm »
Денес бев да ја видам 340кава, добро изгледа. И као скоро секое БМВ мора нешто да и фали. Сончевиот кров спомнат погоре и електрични седишта мање више, ама адаптивен темпомат што нема е лошо. Инаку добра цена за кола од тој калибар. Ја турам у список.

За тие пари и во 2022 год без адаптивен темпомат не бива. Незнам кој им ги прави спецификациите на колите по салониве ама за 500/1000 евра можел да пуши душа на кола од над 75/80к. Настрана тоа, колата е перверзија.
If everything seems under control, you're not going fast enough.  /  KKBA

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6165
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #176 на: Февруари 22, 2022, 21:51:47 pm »
Без адаптивен?!?! Божееее….

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11547
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #177 на: Февруари 23, 2022, 10:50:18 am »
Нема адаптивен темпомат?
Отсутен Bokica

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1411
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #178 на: Февруари 23, 2022, 13:39:19 pm »
w220 имаа ;D редно е да се нуди како стандардна опрема у премиум возила
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the back of the car. Horsepower is how fast you hit the wall and torque is how far you send the wall across the field once youve hit it.

Отсутен Ilioski Dragan

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 37
Одг: Предлог за нова кола
« Одговори #179 на: Февруари 23, 2022, 16:24:23 pm »
340i нема адаштивен пошо нема кој да следи ќе бидат во ретровизор :)

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk