Автор Тема: Skoda Superb Active 2.0 TDI  (Прочитано 67479 пати)

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4718
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Skoda Superb Active 2.0 TDI
« Одговори #270 на: 25 Септември 2023, 15:13:25 pm »
A civo a lamboto, stalno go gledam parkirano vo GTC nikako da me pomine :)
На Коќе.
P.S. Калимеро извини за киднапирање на тема, морав :) Шкодилакот бонбона  :-*


Отсутен kalimero

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1826
Одг: Skoda Superb Active 2.0 TDI
« Одговори #271 на: 26 Ноември 2023, 19:38:57 pm »
60.700 км, монтирани зимските гуми, лани снег не видоа, годинава се надевам ќе видат зима.

Отсутен kalimero

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1826
Одг: Skoda Superb Active 2.0 TDI
« Одговори #272 на: 12 Јануари 2024, 17:59:02 pm »
62.300 км, направен редовен сервис кај Митревски. Од последен сервис до денес изминати 10.300 км.

Отсутен kalimero

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1826
Одг: Skoda Superb Active 2.0 TDI
« Одговори #273 на: 31 Март 2024, 14:43:02 pm »
« Последно менување: 01 Април 2024, 10:00:02 am kalimero »

Отсутен miksi

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1325
Одг: Skoda Superb Active 2.0 TDI
« Одговори #274 на: 02 Април 2024, 07:44:53 am »
Суперб со пепељара. Блазеси ти. 😂