ni oni ne znaat kaj ke gi odnese scenarioto/masta. Jas ne znam koga iskocija seriive dali pred god. dve i tri nebitno, totalno ne mi bese gajle za nekojsi gluposti. Ama pusto od dosad ja poglednav edna i vo poslednive 3-4 nedeli gi izgledav site. Ednostavno me vlecese, znaev i po pet da gi gledam na vece. Eve sinojka ja izgledav i 10