Автор Тема: Електроника  (Прочитано 14956 пати)

Отсутен ialeks

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 256
Одг: Електроника
« Одговори #15 на: Октомври 24, 2022, 09:49:42 am »
Замена на централниот дисплеј од инструмент таблата

На сопствениците на Ауди возила овој проблем веќе им е познат, недостаток на пиксели на централниотдисплеј од инструмент таблата. Особено кога надворешните температури се високи, дисплејот толку избледува да не можат да се видат предупредувањата кои Вашето возило Ви ги јавува, така да многу брзо можете да дојдете до несакан проблем, а и самите да не сте свесни за тоа. Овластените сервиси немаат дисплеј како резервен дел, туку ја менуваат комплетната инструмент табла по многу висока цена. Автотек Електроник Ви нуди замена на дисплејот со нов од Европско потекло и врвен квалитет.

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Ми треба лцд екран за голф 5, дали има и цена?
Истио опишан проблем.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10727
 • 430i
Одг: Електроника
« Одговори #16 на: Октомври 24, 2022, 09:54:32 am »

Отсутен ialeks

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 256
Одг: Електроника
« Одговори #17 на: Октомври 25, 2022, 09:21:53 am »
Не спонзорираат веќе, или?

Можебибсе научија луѓето да ги знаат и бараат?