Автор Тема: Рандом Авто-фотки..  (Прочитано 919566 пати)

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6064
 • Зборува со автомобилите. Specijalis Cardialogue
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9810 на: Април 04, 2022, 22:55:46 pm »
Внимателно. Овој над него носи пиштол.
You humans. Sometimes its hard to imagine how you've made it this far.

Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6273
 • хаУс мајстор
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9811 на: Април 13, 2022, 21:50:03 pm »
Еден ден...


Присутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4557
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9812 на: Април 14, 2022, 11:53:32 am »


Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6273
 • хаУс мајстор
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9813 на: Април 27, 2022, 00:53:01 am »

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41719
 • Il Moderatore
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9814 на: Јуни 11, 2022, 11:50:27 am »
Дајнерс реклама од нивниот сајт.


Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41719
 • Il Moderatore
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9815 на: Јуни 16, 2022, 08:27:24 am »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16361
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9816 на: Јуни 16, 2022, 10:51:20 am »
Еден од подобрите Instagram акаунти :)

Има и Boxster со OEM кровни носачи што личат на exoskeleton, многу кул.

Присутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4557
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9817 на: Јуни 16, 2022, 11:24:55 am »
Има негде локално да се набави кровен шатор ко на сликава? Почнав да кампувам и јас стари години.


Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6273
 • хаУс мајстор
Одг: Рандом Авто-фотки..
« Одговори #9818 на: Јуни 16, 2022, 14:16:33 pm »
Јас ќе ти земам, ти види околу Поршето :D