Автор Тема: CarClub Налепници  (Прочитано 84070 пати)

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10140
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #465 на: 11 Јуни 2021, 20:14:13 pm »
Море од вечерва кога ќе се заковам без усул пред тв...

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10896
 • 430i
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #466 на: 11 Јуни 2021, 20:40:58 pm »
Да бе Макпетрол..
Ме заебавте да подмитувам џандари да се пикнам на Борис и сега мафтам со крпите ко непарен


Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13648
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #467 на: 12 Јуни 2021, 12:52:30 pm »
Лапнавме налепници ние, вие гледајте си фудбали 😂

Башка убо дружење.

Отсутен krledr

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 45
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #468 на: 12 Јуни 2021, 20:33:44 pm »
Би сакал и јас две следниот пат

Sent from my SM-G975F using Tapatalk


Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5486
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #469 на: 28 Март 2024, 21:34:52 pm »
Gledam ne e pisuvano na temava uste od vreme na koronava.
Klasen kade da te naceka covek vo nekoe kjoshe da ti ukrade 2 nalepnici ?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #470 на: 28 Март 2024, 22:48:01 pm »
Носев во неделата, ама ти не дојде. :) Ќе се договориме, ќе ти дадам стикерчиња деновиве.

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8185
 • Малерозен дрводарец
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #471 на: 28 Март 2024, 22:52:19 pm »
јас ке ви шитнам по 50 евра комад,пошто откако ке ги турите возилата ке ви добиат во просек помеѓу 10 и 25 коња... :)

Факат.

Ремап си е ремап.

Откако ја залепив некни, како да не сум истиот човек.

Кад оно, меџутим - светна check engine.
Нова клапна сака сега...
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5486
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #472 на: 29 Март 2024, 11:56:20 am »
Носев во неделата, ама ти не дојде. :) Ќе се договориме, ќе ти дадам стикерчиња деновиве.
jbg arbajt nedelata od 07 do 19. Mora nekoj da polni budzet za administracija.

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6403
 • Бенве сие бенве
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #473 на: 19 Април 2024, 18:29:51 pm »
Утре ќе се акам низ Ск, ај кај бушавиот остави неколку.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #474 на: 19 Април 2024, 18:59:32 pm »
Тамам. :)

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1074
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #475 на: 19 Април 2024, 21:08:10 pm »
Не сум упатен но може ли да знам што се дели фрее(џабе) дали CЕО на форумот дава нешто во чест на многу годишна работа оr?
Благодарам  :)

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5486
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #476 на: 19 Април 2024, 23:47:33 pm »
Не сум упатен но може ли да знам што се дели фрее(џабе) дали CЕО на форумот дава нешто во чест на многу годишна работа оr?
Благодарам  :)
na site redovni clenovi po 50€ delat adminite sekoj mesec nesto slicno na kasa pomosh od sindikat. Nekogas so vrakjanje nekogas bez zavisi kako e raspolozen bankarot.

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1074
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #477 на: 19 Април 2024, 23:51:57 pm »
За мене немора 50евра, али може жут сок и хамбургер со (се) без сенџ и блок жолта чоколада попозната кисељача
Благодарам

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8185
 • Малерозен дрводарец
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #478 на: 19 Април 2024, 23:57:48 pm »
Полека, Џимка...

Прво мерењето, после ќе видиме дали се квалификуваш за лепење.
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1074
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: CarClub Налепници
« Одговори #479 на: 20 Април 2024, 00:24:05 am »
У било која доба спремно...него ти извежбај рацете спреми трицепсот  да тоа месиште се издржи  у рукама мушки!! да не биде не сам знаЈала после/ чичо мрежи ми пред очима нема мрежи па боже