Автор Тема: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!  (Прочитано 1653277 пати)

Отсутен AllMightyMe

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7011
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13935 на: 14 Јуни 2024, 17:51:06 pm »
OMFG !!!!

😂😂😂

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8593
 • Пичлеме
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13936 на: 14 Јуни 2024, 19:06:06 pm »
Толку делој, а во ниеден не игра Никола Скејџ :(

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8245
 • Малерозен дрводарец
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13937 на: 15 Јуни 2024, 00:05:53 am »
Гледајте ги Самир и Бен...
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8245
 • Малерозен дрводарец
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13938 на: 23 Јуни 2024, 23:58:43 pm »
МултиБренд.


Вака ги замислувам.


When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8593
 • Пичлеме
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13939 на: 28 Јуни 2024, 17:20:02 pm »
Трета сезона.


Отсутен fuzzjaw

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 333
 • Alfa Romeo Giulietta 1.4TB
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13940 на: 29 Јуни 2024, 07:20:14 am »
Ги изгледав првите две епизоди вчера, се осеќам ко уште да не е почната сезонава.

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6171
 • Медалист, Олимпијада за Сарказам Перу '98
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13941 на: 01 Јули 2024, 07:56:33 am »
Многу добар, посебно приказната, и што не е англиски.
Страшно нешто е она да се замисли а не пак доживее.

Society of the SnowОтсутен Makedons

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 42
 • Macedonia
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13942 на: 01 Јули 2024, 14:36:17 pm »
вчера го гледав „Соба 1408“.

Стар филм, а прв пат го гледав. Актерот е 10/10. Жанр: Мистерија/Психолошки хорор.

Го препорачувам на сите што гледаат вакви филмови, а сеуште го немаат гледано овој филм

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8245
 • Малерозен дрводарец
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13943 на: 02 Јули 2024, 02:04:42 am »
Добар!

Го памтам.
А, како што нема добри нови, доволно фреквентно, изгледа на тој ќе удрам или некој друг веќе гледан :D
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен Makedons

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 42
 • Macedonia
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13944 на: 02 Јули 2024, 11:54:57 am »
Дефинитивно нема доволно добри вакви филмови (барем не ако гледаш на редовна база).

Инаку вреди и да се прегледа иако го имаш гледано, јас прв пат го гледав по препорака на девојка ми, а таа повеќе пати го има гледано и пак и бил интересен  ;D

До толку е добар филмот хаха

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1265
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Што спуштате, гледате или сте гледале(ФИЛМ)!!!
« Одговори #13945 на: 10 Јули 2024, 15:45:13 pm »
#