Автор Тема: Ваши забелешки, проблеми, предлози  (Прочитано 776711 пати)

Присутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4771
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5550 на: 17 Април 2024, 22:02:47 pm »
Хрватска пред нас?
Не би рекол така, ама ако е така е**му спечало!

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8245
 • Малерозен дрводарец
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5551 на: 17 Април 2024, 22:15:42 pm »
...Да нема пцовки, знаеме дека сме први за тоа во светов, ама не мора на форум.

Не сме ни во топ 20, од каде инфово дека сме први?

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Уште еднаш...
Кој, кога и како ги мерат овие работи?

Мерачиве, биле ли некад у Свети Николе да видат лебо дек се раѓа?!
When you turn on the radio does it return the favor?

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13692
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5552 на: 04 Јуни 2024, 11:59:21 am »
Профил
Можете да ги смените вашите лични информации на оваа страница. Овие информации ќе бидат прикажани низ Форумот за планинарски споротови. Ако не сакате да поделите некои информации едноставно прескокнете ги - тука ништо не е задолжително.


Форумот за планинарски споротови? :)


Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6392
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5553 на: 04 Јуни 2024, 12:06:27 pm »
Треба маалце да се потсреди односот меѓу клаберите на форумов. Барем малце. Да нема пцовки, знаеме дека сме први за тоа во светов, ама не мора на форум.
Мочко. Батеријата има BMS како заштита, ама не .....

Присутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4771
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5554 на: 04 Јуни 2024, 12:24:52 pm »
Па откако видов кој како се однесува тука, не можам да преќутам, а напишам нешто одма контра реплика. Зошто? Оти масло не сум менувал сам, ако сум сакал сам да сменам немало да пишам тука, сигурно и мене ми текнало на таа опција, или пак за промена на масло на 30к километри, јас сакам на 5 и тоа е моја одлука. Има масла кои издржуваат и 38-39к (Ravenol NDT), ама зошто да се штедат 10€ месечно на масло? Итн, итн.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29388
  • CARclub.mk
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5555 на: 04 Јуни 2024, 13:52:26 pm »
Профил
Можете да ги смените вашите лични информации на оваа страница. Овие информации ќе бидат прикажани низ Форумот за планинарски споротови. Ако не сакате да поделите некои информации едноставно прескокнете ги - тука ништо не е задолжително.


Форумот за планинарски споротови? :)


Во дифолтниот превод е, на неколку места се појавува. Треба да пробуричкам низ фајловите да ги тргнам тие. :)

Па откако видов кој како се однесува тука, не можам да преќутам, а напишам нешто одма контра реплика. Зошто? Оти масло не сум менувал сам, ако сум сакал сам да сменам немало да пишам тука, сигурно и мене ми текнало на таа опција, или пак за промена на масло на 30к километри, јас сакам на 5 и тоа е моја одлука. Има масла кои издржуваат и 38-39к (Ravenol NDT), ама зошто да се штедат 10€ месечно на масло? Итн, итн.

Ти напиши контра-реплика. Воздржи се од „мочко“ и слични квалификации.

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5212
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5556 на: 08 Јули 2024, 16:40:21 pm »
Ме заебава тапатокот од нигде никаде. Не можам да пишам пост, бара пари. Ако стистнам на not now само враќа назад и пак ништо. Не најдов чаре. Изолиран проблем или кај сите јави ?
 Не најдов друга апликација која може да се спои со форумов, вака преку страната ми е ептен безвезе за користење на телефон.

Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5768
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5557 на: 08 Јули 2024, 16:44:45 pm »
Кај мене е ОК,али користам стара верзија.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk


Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5212
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5558 на: 08 Јули 2024, 16:49:17 pm »
Последна верзија, Ајфон користам. Ако има некој таков нека кажи, да не е некоја ајфон глупост.
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Присутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5014
 • Пиши лаже
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5559 на: 08 Јули 2024, 17:57:51 pm »
Исто е и кај мене, од пред некој ден. Хоштаплери.
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6460
 • Бенве сие бенве
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5560 на: 08 Јули 2024, 19:00:15 pm »
По цел ден дремете на форумот, кафе пари е годишната претплата. Благодет е да немаш реклами и да можеш да прикачиш слика без да отвараш 5 таба.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Присутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4771
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5561 на: 08 Јули 2024, 19:09:28 pm »
Јас пак никако не можам преку Tapatalk, поедноставно ми е од Chrome.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29388
  • CARclub.mk
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5562 на: 08 Јули 2024, 20:08:02 pm »
Ме заебава тапатокот од нигде никаде. Не можам да пишам пост, бара пари. Ако стистнам на not now само враќа назад и пак ништо. Не најдов чаре. Изолиран проблем или кај сите јави ?
 Не најдов друга апликација која може да се спои со форумов, вака преку страната ми е ептен безвезе за користење на телефон.Јас пред некое време забележав дека е многу, многу успорен. Проблем со постирање не сум имал. Сите апдејти се инсталирани на форумот.

Отсутен Zile

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7638
 • Плинаш!!!
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5563 на: 08 Јули 2024, 23:47:50 pm »
Исто, успорен ептен ама со постирање е ок.

Sent from my 23124RA7EO using Tapatalk


Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8245
 • Малерозен дрводарец
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5564 на: 12 Јули 2024, 17:16:11 pm »
Предлог:

Пред да праша некој член било што, да се наоружа прописно, со катана во лева рака, а во десна револвер.

Сè повеќе морони едвај чекаат нешто да ги "трзне", па да тресат глупости наместо да помогнат некому.
Ондак, тука се секако и "лајкачите". :)

Оне лове.
Али биг тајм дисапојнтед, што викаат кидариве.
When you turn on the radio does it return the favor?