Автор Тема: Ваши забелешки, проблеми, предлози  (Прочитано 705459 пати)

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6836
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5490 на: Јануари 13, 2023, 22:46:25 pm »
Кан ве плеасе хаве тхис? :)
https://custom.simplemachines.org/index.php?mod=1193

Патем, сè уште се нафаќам за техничка поддршка ако треба да се менува платформа.
Часна пионирска реч.
Мојо коњ е двеста коња.

Отсутен Tony

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 729
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5491 на: Февруари 28, 2023, 22:00:12 pm »
Што се дешава со форумов?

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6836
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5492 на: Февруари 28, 2023, 22:29:51 pm »
Јас знам.

Админите премногу попуштаат кој како начека да тресе глупости, дури и да навредува други членови по слободен, а богами и испланиран избор.

Само стап.
Мојо коњ е двеста коња.

Отсутен ivanxh

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 577
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5493 на: Март 01, 2023, 08:32:23 am »
Не е само тоа, секоја тема стана едноте исто куромерие само во различна форма, веќе не ми се ни отвараат темиве. Нешто налик ит форумот, и таму е истото.

Отсутен Спенсер

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7117
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5494 на: Април 09, 2023, 00:43:10 am »
Дали сте согласни администраторите да ангажираат психолог кој ќе ги спроведе тестирање на поредовните членови на форумов? ;D

Ова веќе стварно е неподносливо.

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6836
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5495 на: Април 09, 2023, 00:47:13 am »
Шо имаш па ти против мене, бе?
Да ти стану едншка као на тишлеро има одма да се понашаш као шо треба, ае ае...
Мојо коњ е двеста коња.

Отсутен ialeks

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 221
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5496 на: Април 09, 2023, 11:00:25 am »
Дали сте согласни администраторите да ангажираат психолог кој ќе ги спроведе тестирање на поредовните членови на форумов? ;D

Ова веќе стварно е неподносливо.
Нема основ ако не се опасност по себеси и околината.
Останатото е кој како си го доживува светот. Сега е "демократија", нема веќе вербален деликт.

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4125
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5497 на: Април 09, 2023, 12:30:02 pm »
Скапа играчка е психологот, троше многу а не оди, јас мислам дирек психијатар државен,  за 20се денари котизација, 2 раце апичиња добиваш и после ќе лета магарето без understeer :D

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен Tony

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 729
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5498 на: Април 09, 2023, 13:14:41 pm »
Не се страми со изрази што не ги разбираш…

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4125
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5499 на: Април 09, 2023, 13:40:47 pm »
Ти па кај се најде прозван или со мувата на капата си.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1218
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5500 на: Мај 31, 2023, 13:22:14 pm »
Мислам дека би било добро да има нешто вакво на форумов, имам свој форум на SMF од средно школо и многу добро функционира ова и вреди да се размисли за оваа опција.
Не знам другите членови што мислат за овој предлог.
https://www.smfpacks.com/reactionsmod/

Отсутен bear

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1133
 • If you can dream it, you can do it.
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5501 на: Јуни 04, 2023, 10:24:16 am »
@zeroSignal енд еврибади.
При отварање на форумот, или некои теми, прво ми вади ерор This site cant be reached, и за 4/5 се рестартира и си се пушта. Кај вас или кај мене е проблемот?

исчистено историја/кеш кај мене. Истово го вади и на пц и на мобилен.
Никогаш не вели никогаш.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5502 на: Јуни 04, 2023, 19:00:14 pm »
Најверојатно е нешто кај тебе, не сум забележал таков проблем. Ќе обрнам внимание. Тенкс!

Присутен balanar

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1725
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5503 на: Јуни 04, 2023, 21:23:53 pm »
Мислам дека е до DNS-ите нешто, мене овде ми прави вака понекогаш, но и на it.mk и Кајгана форум.

Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1218
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Ваши забелешки, проблеми, предлози
« Одговори #5504 на: Јуни 04, 2023, 21:24:33 pm »
И мене ми прави така, но многу ретко.
DNS-от ми е 1.1.1.1 и 1.0.0.1 (cloudflare).