Автор Тема: CARclub.mk на Facebook!  (Прочитано 69504 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29283
  • CARclub.mk
CARclub.mk на Facebook!
« на: 06 Јануари 2011, 13:28:04 pm »
Разбравме тоа Фејсбукот бил модерен, па сега сме и таму!

Кликни ме нежно!

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #1 на: 06 Јануари 2011, 14:50:30 pm »
Кликнав Like :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Присутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20598
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #2 на: 08 Јануари 2011, 03:12:03 am »
ја не само што кликнав „лајк“, туку го ширам Carclub.mk као епидемија :)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8517
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #3 на: 08 Јануари 2011, 03:25:05 am »
Лајкнав и јас и раширив на сите што ми се во пријатели.

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #4 на: 02 Февруари 2011, 02:24:01 am »
Bump! :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #5 на: 14 Февруари 2011, 10:08:27 am »
Likeeeeeee :)

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3846
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #6 на: 12 Март 2011, 15:34:49 pm »
Like и од мене... :)

Отсутен Jove

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3148
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #7 на: 12 Март 2011, 19:30:01 pm »
Ете ЛАЈК и од мене  ;) ;) :o
Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen :)

Отсутен Angel_1.3

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1473
 • VOLVO C30
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #8 на: 22 Март 2011, 19:43:31 pm »
i od meneeee :)

Отсутен marsher

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3177
  • smchiptuning
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #9 на: 18 Јули 2011, 16:26:53 pm »

Отсутен djidji

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10567
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #10 на: 18 Јули 2011, 16:34:16 pm »

Присутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17298
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #11 на: 18 Јули 2011, 16:38:11 pm »
Класен на кој клас си во Семос Колеџот?
Секоја чест за успесите, не знаев дека ги има толку!

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #12 на: 18 Јули 2011, 16:39:00 pm »
Јааа бичу познатаааа ;D

Само да не ни се смени класниот, да не се вообрази по стекнувањето популарноста :) :) :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29283
  • CARclub.mk
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #13 на: 18 Јули 2011, 17:42:36 pm »
Не се трпам од што сум популарен! :)

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2310
 • Имигрант
Одг: CARclub.mk на Facebook!
« Одговори #14 на: 18 Јули 2011, 18:05:08 pm »
eve like i od mene....