Автор Тема: Сајт на годината 2012  (Прочитано 27136 пати)

Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3042
 • Ќебапбрингер!
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #15 на: Ноември 22, 2012, 15:35:24 pm »
Сузуки, кажи им на другарчињата со кецовите да гласаат ;)

Присутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6183
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #16 на: Ноември 22, 2012, 15:39:03 pm »
ХХахахахаа Незнаат како...

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8502
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #17 на: Ноември 22, 2012, 15:47:57 pm »
:D ;D :D :D :D :D :D !!!!!

Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3042
 • Ќебапбрингер!
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #18 на: Ноември 22, 2012, 15:48:16 pm »
хахахах добаааар!!!!

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 42425
 • Il Moderatore
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #19 на: Ноември 22, 2012, 16:21:28 pm »
 :D :D :D :D :D :D

И јас го изгласав, ама сакам да кажам (прашам): Ова организацијава за најсајт македонски, валидна е или е нешто мижи асан работава? Поддржана е од овие сајтовиве за кои се гласа или е нешто као ние на пиво да се собереме и да гласаме дека CarClub е најбољи сајт?

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #20 на: Ноември 22, 2012, 16:47:57 pm »
Во отсуство на друг избор, да речеме дека е квази-валидна. До лани жирито беше наведено по име и презиме, и за секој член имаше некое резиме. Годинава тнко.

Плус, сајтов за изборот е ретро 98-ма, и во никој случај не би смеел сајт на избор за сајт на годината да изгледа толку очајно, али јебига..

Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3042
 • Ќебапбрингер!
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #21 на: Ноември 22, 2012, 16:55:47 pm »
Хмм, лани имаше нешто сајт на годината подржано од преЦедателот ни наш, сеа незнам дали е тоа нешто различно од ова :) знам од даваше награди се сликаше фрлаше лопати сечеше ленти :)

Иначе кој ги врти дали е нешто незнам што или не, ние и така и така први ке сме :)

Присутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13447
 • Пудингот на шоферството
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #22 на: Ноември 22, 2012, 16:56:19 pm »
Гласано
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен Bojan j

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2993
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #23 на: Ноември 22, 2012, 16:57:34 pm »
Гласано од 2 меила, заедно со уште 3-4 други...

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16632
 • Keep it 100
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #24 на: Ноември 22, 2012, 17:01:02 pm »
Хмм, лани имаше нешто сајт на годината подржано од преЦедателот ни наш, сеа незнам дали е тоа нешто различно од ова :) знам од даваше награди се сликаше фрлаше лопати сечеше ленти :)

Иначе кој ги врти дали е нешто незнам што или не, ние и така и така први ке сме :)

Многу ме занима како ќе фрла лопати за веб страни

Отсутен IvAnA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 487
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #25 на: Ноември 22, 2012, 17:05:16 pm »
Гласано! Алал да ни е :D

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8406
 • Пичлеме
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #26 на: Ноември 22, 2012, 17:15:57 pm »
Со 7-8 мејлој гласано, маусо се набилда од кликање, почна мачоро да го шмека...
Борчите ракија, нема шо тука :)
Volkswagen. Gas Auto.

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3550
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #27 на: Ноември 22, 2012, 17:32:08 pm »
Никаде не го најдов карклуб,во ниту една категорија..
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17563
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #28 на: Ноември 22, 2012, 17:33:22 pm »
Бреј што сајтови ставиле во изборов, 98% никад ги неам отворено.


Carclub ако не сега во блиска иднина сигурно ќе биде најомиленото четиво во интернет библиотеката.

Отсутен Schmitt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1806
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #29 на: Ноември 22, 2012, 17:36:45 pm »
@edonos CARclub го има во Најдобар Забавен Сајт и Најдобар Информативен Сајт.
Never drive faster than your Angels can fly.