Автор Тема: Сајт на годината 2012  (Прочитано 27137 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Сајт на годината 2012
« на: Ноември 22, 2012, 00:14:21 am »
Драги мои, ја имаме таа чест да бидеме номинирани за сајт на годината.

http://sajtnagodinata.mk/

Номинирани сме во две категории - Најдобар Забавен Сајт и Најдобар Информативен Сајт.

Бујрум, гласајте. :)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33458
 • Таков е животот... јебига
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #1 на: Ноември 22, 2012, 00:24:01 am »
Карклаб ди-пуа, катр-пуа! Гласано

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52789
 • Махер
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #2 на: Ноември 22, 2012, 00:30:19 am »
Гласано.

Carclub.mk
Off.net.mk
itn...

Баш ме занима колку ќе го наместат ова.


Отсутен nsx-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9216
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #3 на: Ноември 22, 2012, 00:43:35 am »
гласано :)

Присутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16670
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #4 на: Ноември 22, 2012, 00:57:45 am »
Гласафне.

Отсутен Bu$aV MeGaNe

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1852
 • Renault Megane R26
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #5 на: Ноември 22, 2012, 00:58:37 am »
Бидна

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5144
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #6 на: Ноември 22, 2012, 01:06:36 am »
kliknav sekade kaj sto ne imase

Присутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16670
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #7 на: Ноември 22, 2012, 01:14:03 am »
kliknav sekade kaj sto ne imase

Преку е-маил се гласа. Скролај најдоле на страницата, имаш поле да впишеш е-маил, таму ќе ти стигне линк за гласање.

Отсутен Dekio7

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2599
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #8 на: Ноември 22, 2012, 01:31:58 am »
Гласано

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9193
 • Аstra la vista baby !
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #9 на: Ноември 22, 2012, 01:53:47 am »
Done !

Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3042
 • Ќебапбрингер!
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #10 на: Ноември 22, 2012, 02:58:24 am »
Оууу јеааа :) сеа први таму ќе им бидеме :)))

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3871
 • MadaFunker
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #11 на: Ноември 22, 2012, 03:32:44 am »
Done deal..
New blood of old school

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5144
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #12 на: Ноември 22, 2012, 15:20:08 pm »
kliknav sekade kaj sto ne imase

Преку е-маил се гласа. Скролај најдоле на страницата, имаш поле да впишеш е-маил, таму ќе ти стигне линк за гласање.
bidna

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8502
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #13 на: Ноември 22, 2012, 15:28:24 pm »
Гласано!

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6183
Одг: Сајт на годината 2012
« Одговори #14 на: Ноември 22, 2012, 15:28:50 pm »
Гласано...