Автор Тема: Совет за машинка за бричење  (Прочитано 26971 пати)

Отсутен Jimny

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1278
  • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Совет за машинка за бричење
« Одговори #60 на: 02 Април 2024, 06:34:27 am »
 земено во предвид (пролетно бричење со "тривоњЧе" ;D ;D