Автор Тема: Дешаванки со кола ( тумбања, судари, несреќни моменти, одвратни искуства... )  (Прочитано 2885339 пати)

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5212
Незнам кај ми излезе прееска видео, Охрид на кружен со 100+ ги собра еден џандарите..
Едит:
https://sitel.com.mk/voznemiruvachko-video-teshka-soobrakjajka-vo-ohrid-dvajca-inspektori-vo-teshka-sostojba
« Последно менување: 21 Декември 2023, 21:43:34 pm vladic3110 »
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5014
 • Пиши лаже
Ѓубре скапано. Дај Боже да го окапе во затвор, но сигурно ке излезе за година дена(ако веќе отиде таму) исто како што гомнарот го отепа малечкото девојче со 90/100км/ч над дозволено во град.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6632
 • French diamond
Не е сфатливо како имаат возачка вакви како овој, треба на лекарско и на психијатрија да тестираат. Што мислат во вакви моменти, едноставно никој нормален не би возел толку брзо во град, посебно на кружен тек..сега треба син/брат/роднина на овие двата што се повредени да го начекаат и сите ребра да му ги искршат.

Отсутен kimi makedonski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2592
 • Слобода или смрт
Супер би било да ги употребат ама автоматски да биде целиот процес. А не некој да седи и да клика испрати. И му доаѓа Мите клика испрати, доаѓа Агим клика избриши.

Кога подобро ќе размислам дури и да е автоматски процесот и Агим да добие честитка Агим едноставно нема да ја плати и ќе отиде на суд каде што судијата ќе ги збрка наочарите за диоптрија со тие за сонце и на снимката нема да препознае прекршок. Па така ќе треба дополнително и судски трошоци да платиме ние што плаќаме данок. Сепак подобро да има некој да клика избриши.

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10128
агим е под кофно име 503 у базата, Ај сејте си раат, арно си е вака.
Ако беше да воза по пропис и 50 низ град одамна ќе се преселев.

Отсутен Van

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5241
 • VW Golf MK3 1.9 TDI
Еве како треба со тие што се се прават паметни (претекнуваат колони во спротивна лента).

https://t.me/AccidentsKill/100954

Отсутен AUDI

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2181
Drink Russian, Drive German, Wear Italian, Kiss French, be MACEDONIAN!!!

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10128
Еве како треба со тие што се се прават паметни (претекнуваат колони во спротивна лента).

https://t.me/AccidentsKill/100954
Chair vaka neka probat.

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6632
 • French diamond
Bmw vs Skoda - 1 :5   ;D

БИТОЛЧАНЕЦ УДРИЛ СО КОЛА ВО ЅИД И ПЕТ ПАРКИРАНИ ВОЗИЛА, ПА ПОМИНАЛ СО ЛЕСНИ ПОВРЕДИ

https://sdk.mk/index.php/dopisna-mrezha/bitolchanets-udril-so-kola-vo-zid-i-pet-parkirani-vozila-pa-pominal-so-lesni-povredi/


Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6984
Се надевам само дека во Шкодата немало никој.


Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6632
 • French diamond
Нови чкодилаци се, пред салон е ова, празни сигурно биле.

Отсутен Bicikle

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10128

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8245
 • Малерозен дрводарец
Добро, бе... уште постојат вакви морони?

Ѕид + 5 автомобили...

Кој возел, Стиви Уондер?
When you turn on the radio does it return the favor?

Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6984
Иди купи Шкода после сликава.

@Bicikle

Отсутен damjanku

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 299
Баткава со BMW 5 Шкоди ќе плати ;D