Автор Тема: Компјутерски игрици  (Прочитано 397432 пати)

Присутен zeroSignal

  • FEARLESS LEADER
  • Генерал Прва Класа
  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 29058
    • CARclub.mk
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2565 на: 27 Април 2020, 08:38:08 am »
Не барај таму. ;)

%USERPROFILE%/Documents/Euro Truck Simulator 2/profiles

https://steamcommunity.com/app/227300/discussions/0/1742227264194281218/

Отсутен Boshe

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4912
  • Пиши лаже
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2566 на: 27 Април 2020, 10:19:30 am »
Во право си, заборавив каде зачувуваше стим.
Ти благодарам. :)
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен neno[]

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 142
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2567 на: 30 Април 2020, 22:11:34 pm »
Дечки, Forza Horizon 4 некој дали ја игра? има ли некоја финта за инсталирање, нејќе да се лансира, само ќе стартува логото и се гаси.. пробав од повеќе места да ја симнам исто е од секаде.. нема оргинален крак или шо е работава..

Отсутен AngelSK

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1711
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2568 на: 30 Април 2020, 22:31:51 pm »
Дечки, Forza Horizon 4 некој дали ја игра? има ли некоја финта за инсталирање, нејќе да се лансира, само ќе стартува логото и се гаси.. пробав од повеќе места да ја симнам исто е од секаде.. нема оргинален крак или шо е работава..

Оригинален крак да си ја купиш.
На темата, може хардверот да не ти ја поддржува штом ти гаси така.

Отсутен neno[]

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 142
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2569 на: 30 Април 2020, 22:43:59 pm »
Дечки, Forza Horizon 4 некој дали ја игра? има ли некоја финта за инсталирање, нејќе да се лансира, само ќе стартува логото и се гаси.. пробав од повеќе места да ја симнам исто е од секаде.. нема оргинален крак или шо е работава..

Оригинален крак да си ја купиш.
На темата, може хардверот да не ти ја поддржува штом ти гаси така.

Ја поддржува, ми се уклучи ја играв без проблем малку ама после нејќеше да стартува пак, читав по странски форуми сите се жалат.. мислев од тука некој ако има искуство да пише шо како ако има финта некоја

Отсутен AngelSK

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1711
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2570 на: 30 Април 2020, 22:50:24 pm »
Дечки, Forza Horizon 4 некој дали ја игра? има ли некоја финта за инсталирање, нејќе да се лансира, само ќе стартува логото и се гаси.. пробав од повеќе места да ја симнам исто е од секаде.. нема оргинален крак или шо е работава..

Оригинален крак да си ја купиш.
На темата, може хардверот да не ти ја поддржува штом ти гаси така.

Ја поддржува, ми се уклучи ја играв без проблем малку ама после нејќеше да стартува пак, читав по странски форуми сите се жалат.. мислев од тука некој ако има искуство да пише шо како ако има финта некоја

Во тој случај провери антивирусот да не го брише кракот, обично го става во карантин, и можеш да направиш exclude from scanning на фолдерот кај што е играта.

Отсутен Simo - Carrier159

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 43342
  • Il Moderatore
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2571 на: 30 Април 2020, 23:38:28 pm »
Веројатно некој апдејт ја скинАл. Очекувано со пиратцки игри и софтвери

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен velestrumf

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 20538
Компјутерски игрици
« Одговори #2572 на: 01 Мај 2020, 13:16:53 pm »

Ле лееееејјјјј...

The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Fic_CC

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 16661
  • Keep it 100
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2573 на: 01 Мај 2020, 23:15:46 pm »

Отсутен Fic_CC

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 16661
  • Keep it 100
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2574 на: 02 Мај 2020, 12:16:22 pm »
Дечки, Forza Horizon 4 некој дали ја игра? има ли некоја финта за инсталирање, нејќе да се лансира, само ќе стартува логото и се гаси.. пробав од повеќе места да ја симнам исто е од секаде.. нема оргинален крак или шо е работава..

Јас ја играм веќе пола година. Го имав истиот проблем и го решив според инструкциите на странава: https://fitgirl-repacks.site/forza-horizon-4/

Отсутен neno[]

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 142
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2575 на: 02 Мај 2020, 19:58:56 pm »
Дечки, Forza Horizon 4 некој дали ја игра? има ли некоја финта за инсталирање, нејќе да се лансира, само ќе стартува логото и се гаси.. пробав од повеќе места да ја симнам исто е од секаде.. нема оргинален крак или шо е работава..

Јас ја играм веќе пола година. Го имав истиот проблем и го решив според инструкциите на странава: https://fitgirl-repacks.site/forza-horizon-4/

ОК фала , ќе пробам и јас..

Отсутен Molec

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4703
  • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2576 на: 02 Мај 2020, 21:22:53 pm »
Дечки, Forza Horizon 4 некој дали ја игра? има ли некоја финта за инсталирање, нејќе да се лансира, само ќе стартува логото и се гаси.. пробав од повеќе места да ја симнам исто е од секаде.. нема оргинален крак или шо е работава..

Јас ја играм веќе пола година. Го имав истиот проблем и го решив според инструкциите на странава: https://fitgirl-repacks.site/forza-horizon-4/

ОК фала , ќе пробам и јас..
Викендов и јас ја утепав FH4 ептен забавна само звуците на повеќето мотори се промашени. Ако користиш нешто како MSI Afterburner, гаси тоа, кај мене не се пушташе додека не го изгасив.


Отсутен Stratro

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 22223
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2577 на: 09 Мај 2020, 12:31:23 pm »

Отсутен KaZaN

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3811
  • Шуруп Мајстор
    • Шуруп Мајстор
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2578 на: 14 Мај 2020, 21:11:43 pm »
GTA V е FREE на Epic Games :)

Отсутен Simo - Carrier159

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 43342
  • Il Moderatore
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2579 на: 15 Мај 2020, 08:06:42 am »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.