Автор Тема: Музиче..  (Прочитано 746170 пати)

Присутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6836
Одг: Музиче..
« Одговори #9780 на: Февруари 11, 2023, 22:58:24 pm »
Ајмо една за @cdyane  :D

Мојо коњ е двеста коња.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52789
 • Махер
Одг: Музиче..
« Одговори #9781 на: Февруари 12, 2023, 21:34:59 pm »

Многу солидно.

Присутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4547
 • Пиши лаже
Музиче..
« Одговори #9782 на: Февруари 12, 2023, 21:58:01 pm »
Без престан со Рори...

https://youtu.be/tJxdaOyV8JM

Исто да не заборавиме...

https://youtu.be/vVlXNyHxMjw

Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Присутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4547
 • Пиши лаже
Одг: Музиче..
« Одговори #9783 на: Март 01, 2023, 11:09:32 am »
Перфекшн...

https://youtu.be/i0CpmeXkXKs


Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 52789
 • Махер
Одг: Музиче..
« Одговори #9784 на: Март 23, 2023, 09:03:51 am »

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9382
Одг: Музиче..
« Одговори #9785 на: Април 01, 2023, 19:27:11 pm »
Сум ја подзаборавил химнава :D
Од времето кога без ракавици си работев на колата, дарк нокти ;D


Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1220
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Музиче..
« Одговори #9786 на: Април 01, 2023, 21:17:17 pm »

Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1220
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Музиче..
« Одговори #9787 на: Април 12, 2023, 10:33:16 am »
Од сѐ по нешто.

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9382
Одг: Музиче..
« Одговори #9788 на: Јуни 01, 2023, 22:49:33 pm »

Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1220
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Музиче..
« Одговори #9789 на: Јуни 01, 2023, 22:58:53 pm »
Пуштете некоја подолга плејлиста ако имате за долга вожња.  :)

Присутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4547
 • Пиши лаже
Музиче..
« Одговори #9790 на: Јуни 01, 2023, 23:07:47 pm »
Reggae mix на Spootify и возикај си.

Btw:
https://youtu.be/n5Pwdzwaq-g

Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Присутен nestor04

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1220
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Музиче..
« Одговори #9791 на: Јуни 01, 2023, 23:09:43 pm »
Не сум по reggae  ;D
Може нешто поп, р&б, хип хоп, техно, тех хаус или хаус.

Присутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4547
 • Пиши лаже
Музиче..
« Одговори #9792 на: Јуни 01, 2023, 23:11:39 pm »
Штом така, пуцај. Одличен микс.

https://youtu.be/pDR6whJbrHc


Sent from my iPhone using Tapatalk
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Присутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6836
Одг: Музиче..
« Одговори #9793 на: Јуни 01, 2023, 23:11:55 pm »
@loopz


Нели си ојде, бе, ти?
А не смо запеале "Враати сеее..."
Мојо коњ е двеста коња.

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9382
Одг: Музиче..
« Одговори #9794 на: денес во 18:08:49 »
@loopz


Нели си ојде, бе, ти?
А не смо запеале "Враати сеее..."
А каде тоа сум ошол?
Кој шири такви муабети ;D