Автор Тема: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..  (Прочитано 1933939 пати)

Присутен Skywalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3540
« Последно менување: 24 Април 2012, 16:05:52 pm zeroSignal »
Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54755
 • Махер
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #1 на: 08 Април 2012, 18:53:12 pm »
^^ Сељаците немаат рогови.
« Последно менување: 09 Април 2012, 08:02:06 am Simo - Carrier166 »

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #2 на: 08 Април 2012, 21:58:29 pm »
^^ Сељаците немаат рогови.

Ама тие ГТ-Р-ови возат..
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 14039
 • Пудингот на шоферството
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #3 на: 08 Април 2012, 22:03:53 pm »
Мечето 2:30 со љубовта ин д Рено фајв.

:D

За џабе се вози
Ракун & Рики точно така ;D
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43373
 • Il Moderatore
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #4 на: 08 Април 2012, 23:10:02 pm »
А да отвориме една тема „видов бесна кола во....“? Наместо тука да лупаме коли кои не се на членови?

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен SaleSk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6094
 • 69
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #5 на: 08 Април 2012, 23:10:10 pm »
^^ Сељаците немаат рогови.

Ама тие ГТ-Р-ови возат..

И висат на бандери...
Црвите не ги заобиколуваат. Подеднакво им се вкусни и они ;)
Dusevno bolniot covek nikogas ne napagja bez pricina.Po toa se razlikuva od normalnite ludje.

Отсутен gOJDO

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7692
 • Хорска Секција
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #6 на: 08 Април 2012, 23:14:08 pm »
повкусни се сељаците затоа што појако закопуваат.
Ум шо идит отпосле не јет ум!

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54755
 • Махер
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #7 на: 08 Април 2012, 23:31:34 pm »
Запримети каде е паркиран и автоматски добиваш информација за степенот на сељак, за кој се работи.  8)

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #8 на: 09 Април 2012, 02:30:18 am »
А да отвориме една тема „видов бесна кола во....“? Наместо тука да лупаме коли кои не се на членови?
Може пред класниот да го пише 100-от пост дека не треба во оваа тема ;D
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен DareBmw

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4307
 • К’мет
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #9 на: 09 Април 2012, 02:35:17 am »
А да отвориме една тема „видов бесна кола во....“? Наместо тука да лупаме коли кои не се на членови?
Може пред класниот да го пише 100-от пост дека не треба во оваа тема ;D
Класнио ни кажува,ама ние.

 ;D
« Последно менување: 09 Април 2012, 08:02:18 am Simo - Carrier166 »

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43373
 • Il Moderatore
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #10 на: 09 Април 2012, 08:03:25 am »
Ете нова темичка, па не ја трујте темата Го видов... со возила кои не се на наши членови, а се дефинитивно интересни да бидат забележани :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33900
 • Таков е животот... јебига
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #11 на: 09 Април 2012, 08:41:50 am »
Никаков ѕвер не си видел ти Скајвокер... Чек да стигнам да извадам една фотка од телефон да видиш....

Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6911
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #12 на: 09 Април 2012, 08:42:05 am »
Количето е на газдата (еден од) на локалот пред кој е паркирано.
Секоја чест на изборот, а за истите пари можеше да купи S класа или Q#,X# па да биде како сите останати.
Мераклија човекот, има се може се....

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #13 на: 09 Април 2012, 08:52:13 am »
Кичеец со истенчен вкус :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7003
Одг: Го видов овој „ѕвер“ од ауто на нашите улици..
« Одговори #14 на: 09 Април 2012, 09:17:02 am »
Негова беше плавата Панамера 4Ѕ? .... коинциденција, иста табличка?