Автор Тема: BMW F30 335i xDrive M Sport  (Прочитано 44679 пати)

Отсутен Molec

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 4726
  • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #525 на: 10 Јули 2024, 14:41:02 pm »
Шо си ја мачиш душичката, седни побарај си солидна е9Х М3. Еднаш се живее дамуееее. Имаше една е90 м3 Competition Pack LCI плава од УСА донесена се продаваше у Скопје, прашај го Тони ја знае, а и он продаваше е92 со суперчарџер кит.

Аутово шо го токмиш ќе брише патос со старата м3ка ко ќе го завршиш ама....
Отсутен andrejnaumovski

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 593
Одг: BMW F30 335i xDrive M Sport
« Одговори #526 на: 10 Јули 2024, 14:47:09 pm »
Шо си ја мачиш душичката, седни побарај си солидна е9Х М3. Еднаш се живее дамуееее.

Аутово шо го токмиш ќе брише патос со старата м3ка ама....


Моментално уште не сум финансиски стигнат за да ја купам и увезам. За Меганот имам заинтересиран купувач, тоа ќе помогне. Ми фатија 4-5 око, исконтактирав со продавачите, има една Silverstone Metallic, рачен мењач карбон кров Competition, ама испадна удрена и тоа поприлично. Другата што ја гледав посериозно е DCT, Jerez Black врз Fuchs Red кожа, 120к км 2ца газди, стакло кола. Ако не ми се продаде во следниве 2-3 месеци изгледа ќе падне договор. :)