Автор Тема: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017  (Прочитано 20980 пати)

Отсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6680
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #15 на: Декември 30, 2021, 16:46:20 pm »
Што да се пише... Убавини клабер!!!!

Со убаво нека е само.

Отсутен bear

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1403
 • If you can dream it, you can do it.
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #16 на: Декември 30, 2021, 16:47:37 pm »
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Честитќи, со арно и убаво да се вози.
Никогаш не вели никогаш.

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9198
 • Аstra la vista baby !
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #17 на: Декември 30, 2021, 17:05:39 pm »
Колиште..! Браво на изборот!  :-*
Со здравје да се вози и само убави патишта да поминуваш!

П.С. Немој да се сељачиш, шлајфки да прајш  ;D ;D

Отсутен Ivann_XR

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 29
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #18 на: Декември 30, 2021, 17:17:09 pm »
Top zustand. Честитки батка, одличен избор.

Присутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6184
 • French diamond
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #19 на: Декември 30, 2021, 17:25:36 pm »
Епа реално, Џулијата незнам колку би му парирала на оваа Шваба...со здравје да си ја возиш, зимските бандажи малку се утнати, ама си немал избор  :)

Отсутен Mikius

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9475
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #20 на: Декември 30, 2021, 17:30:51 pm »
Не се разбирам многу од БМВиња па ќе кажам само одличен избор на боја :)

Некаде пролетва искоментирав дека едно бмв, а не знаев какво, чуреше како локомотива, само претпоставив дека е од поновите модели, увезено со само 120000км.
Ззадните штопови беа исти како твоево, а гледам и ова нема никакви ознаки отпозади?

На крај, со здравје да се вози :)

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6563
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #21 на: Декември 30, 2021, 18:31:33 pm »
Убавини, со здравје да се вози и не се устручавај да mu ja zaka4is ftora.


P.S. Kolku plin ti troši?
« Последно менување: Декември 30, 2021, 18:37:55 pm AUUU »

Отсутен Filip MK

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1944
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #22 на: Декември 30, 2021, 19:06:21 pm »
Да се вози во здравје, не сме навикнати на БМВ бензинци од понова генерација, барем јас, ептен го освежи форумот, само уживанции!
Претпоставката е мајката на сите заебувања

Отсутен Roci

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3730

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5254
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #24 на: Декември 30, 2021, 20:09:29 pm »
Mashalaaaaaa
Braos odlicno autce. Nego ova bagazov kolku litri e ziti se vaka na slikive deluva kako da kje sobere frizider so 2 dupli vrati unutra bez problem nekako pregolema peshtera.

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8408
 • Пичлеме
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #25 на: Декември 30, 2021, 20:16:54 pm »
Volkswagen. Gas Auto.

Отсутен Marakana

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 861
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #26 на: Декември 30, 2021, 20:17:11 pm »
Super auto, so zdravje da se vozi  i mnogu kilometri
Коме је суђено да буде јебан, том гаће саме падају

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33666
 • Таков е животот... јебига
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #27 на: Декември 30, 2021, 20:26:43 pm »
Лелееее..... батка? Лелеееее

Присутен kire95

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1364
Одг: BMW 430i Gran Coupe M Sport LCI (F36) 2017
« Одговори #28 на: Декември 30, 2021, 20:30:23 pm »
Ауто ипол може да замислам која појава е бојава во живо, само убавини и безгрижни километри

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7337
 • Добра плата
Ziltoid The Omniscient