Автор Тема: Скопје DRIFT Show on Snow by Carclub.mk  (Прочитано 295244 пати)

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11547
Одг: Скопје DRIFT Show on Snow by Carclub.mk
« Одговори #2100 на: Јануари 15, 2021, 10:48:12 am »

Поздрав дечки!  ;D


Ме потсети пред 10-тина години кога праевме CarClub дружби на Горнио пазар :) Чекавме снег вака да падни и под рачна ги вртевме колите. ;D

Отсутен Borce-Fiat

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 899
 • Virus-Alfa
Одг: Скопје DRIFT Show on Snow by Carclub.mk
« Одговори #2101 на: Февруари 27, 2021, 17:58:28 pm »

Поздрав дечки!  ;D

Ubavo se vrte, so otvoren diferencijal e ? 😀
LA MACCHINA DELLA EMOZIONI

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19641
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Скопје DRIFT Show on Snow by Carclub.mk
« Одговори #2102 на: Февруари 27, 2021, 18:26:16 pm »

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33057
 • Таков е животот... јебига
Одг: Скопје DRIFT Show on Snow by Carclub.mk
« Одговори #2103 на: Ноември 30, 2021, 18:19:39 pm »
Спремни сте?

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41878
 • Il Moderatore
Одг: Скопје DRIFT Show on Snow by Carclub.mk
« Одговори #2104 на: Ноември 30, 2021, 18:20:13 pm »
Спремни сте?
Тоталка! Уште сум на летен сет! ;D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33057
 • Таков е животот... јебига
Одг: Скопје DRIFT Show on Snow by Carclub.mk
« Одговори #2105 на: Ноември 30, 2021, 21:36:05 pm »
Спремни сте?
Тоталка! Уште сум на летен сет! ;D
Стави зимски... и стави два послужавници под задните тркала и дигни ручна, многу добро се дрифта,

Отсутен kire95

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1116
Одг: Скопје DRIFT Show on Snow by Carclub.mk
« Одговори #2106 на: Јануари 10, 2022, 11:51:57 am »
Ова чекаше да се соберат бмва та на форумов па ми мириса дека ке ја закачите втора вечер hahha

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10540
 • Giulietta QV VS 430i
Одг: Скопје DRIFT Show on Snow by Carclub.mk
« Одговори #2107 на: Јануари 10, 2022, 12:08:38 pm »
ќе чекаме да се стопи и ќе се собереме на средно