Автор Тема: "Безбеден" ремап во Мк  (Прочитано 8921 пати)

Присутен Sase_91

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3661
Одг: "Безбеден" ремап во Мк
« Одговори #15 на: 27 Ноември 2019, 08:23:46 am »
@AUUU  Има многу возење ама има и мануелен менувач и тоа е пресудно :D Сакам да земам аутоматик, неколку пати возев аутоматик и сум импресиониран колку е порелаксирано возењето. Што се однесува до мојата фамилија немам кај да ја оставам, брат ми има Сеат Леон, татко ми не вози веќе и толку е. Сепак со премногу дебили се испозамарав така да ќе ја тргнам од оглас до пролет. Убаво ми викаа запознаени луѓе со продажба на коли дека треба да ја вратам, ама ете :D
If everything seems under control, you're not going fast enough.  /  KKBA

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6389
Одг: "Безбеден" ремап во Мк
« Одговори #16 на: 27 Ноември 2019, 08:47:54 am »
Врати ја километражата ич к да не ти чуе, или ако се осеќаш глупо продади ја на некој плац и они после нека се ебаваат.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54852
 • Махер
Одг: "Безбеден" ремап во Мк
« Одговори #17 на: 11 Февруари 2023, 22:38:37 pm »
Работат уште СтепОн? Веќе сите коли станаа да мора мапа, заради фабричката која е утепана со еко глупости.
« Последно менување: 12 Февруари 2023, 08:25:13 am Deni »

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4494
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: "Безбеден" ремап во Мк
« Одговори #18 на: 04 Април 2023, 23:42:59 pm »
Автотек електроник сеуште работат?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29326
  • CARclub.mk
Одг: "Безбеден" ремап во Мк
« Одговори #19 на: 07 Април 2023, 15:42:46 pm »
Да, секако.