Автор Тема: Дигалка - канал за изнајмување  (Прочитано 5585 пати)

Отсутен DimitarMK

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1611
Одг: Дигалка - канал за изнајмување
« Одговори #15 на: Ноември 24, 2020, 18:55:18 pm »
Јас ко што си сакам со кафенце, натенане... заминаа 100 евра овде. ;D

Но добра идеа во секој случај.