Автор Тема: Automotive Hunters  (Прочитано 4027 пати)

Отсутен George

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 75
Automotive Hunters
« на: Јуни 07, 2018, 21:04:34 pm »
Дел од моите авто мото фотографии :)

Критики и коментари се секогаш прифатени, поголемиот дел од фотографиите се чкрапнати од кар спотинг, без местење и можност за ај уш еднаш :)
Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6597
 • хаУс мајстор
Одг: Automotive Hunters
« Одговори #1 на: Јуни 07, 2018, 21:46:50 pm »
Супер фотки!

Отсутен masterficx

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 481
Одг: Automotive Hunters
« Одговори #2 на: Јуни 08, 2018, 00:41:34 am »
леле е30ките ...

те бидуа. секоја чест
Cheap + Reliable = Not Fast
Fast + Cheap = Not Reliable
Reliable + Fast = Not Cheap

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10947
 • Архитект
Одг: Automotive Hunters
« Одговори #3 на: Јуни 08, 2018, 10:21:13 am »
Одлични фотографии.
Пуштај уште.
:)

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28565
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Automotive Hunters
« Одговори #4 на: Јуни 08, 2018, 10:36:49 am »
Одлични!

Отсутен George

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 75
Одг: Automotive Hunters
« Одговори #5 на: Јуни 22, 2018, 14:43:56 pm »
Баравте уште :D