Автор Тема: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија  (Прочитано 55323 пати)

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7045
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #135 на: 11 Ноември 2011, 11:09:07 am »
Зарем изгледот не е субјективно нешто?

Tебе(LP) ти беше убав стариот i30?!?!?!?!

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #136 на: 11 Ноември 2011, 11:18:03 am »
Tommy odgovorot se naoga vo mojata prethodna poraka.


Za stariot I30 nikogas ne sum velel deka e najubav, no sum se bunel koga nekoj ke kazel deka e grd, zatoa sto e se samo ne grd.

Vs
Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54819
 • Махер
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #137 на: 11 Ноември 2011, 11:19:47 am »
ова ако е убаво, ти си Мик Џегер

Бррр, колку е ружна таа сонатааааа.


П.С. Пак иде до максимум тролањето во темава, и патетично молење за внимание:

koja raka na srce e eden od najubavite sedani na denesninata, e grda, i zatoa mislam deka trolas.

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8823
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #138 на: 11 Ноември 2011, 11:20:01 am »
ако  убавината на Сонатава, може да се спореди со убавината на Анџелина Џоли или било кое друго женско суштество од нејзин ранг ти треба сериозно да размислиш и да напишеш докторат за проценка на убавина, бидејки очигледно убавинава на Хјундаи еволуира

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #139 на: 11 Ноември 2011, 11:20:29 am »
Ни мене не ми се допаѓа, бар на сликиве.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8823
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #140 на: 11 Ноември 2011, 11:23:23 am »
Tommy odgovorot se naoga vo mojata prethodna poraka.


Za stariot I30 nikogas ne sum velel deka e najubav, no sum se bunel koga nekoj ke kazel deka e grd, zatoa sto e se samo ne grd.

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..) (Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)


(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Vs

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)мислам ова ова шо????? хјундаито е подобро од голфот??? абе ај. можеш да го споредиш евентуално со 5ка и да кажеш тука се негде ама ова. Е ова е тролање. Како да си исфрустриран од VW и сакаш да го омаловажиш на секој можен начин иако тоа е теоретски невозможно

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #141 на: 11 Ноември 2011, 11:25:32 am »
Kaj vide deka go omalovazuvam W?

Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8823
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #142 на: 11 Ноември 2011, 11:26:55 am »
Kaj vide deka go omalovazuvam W?

Никаде бе sorry, my bad.
 
Незнам шо зборам вака до сабајле

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7045
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #143 на: 11 Ноември 2011, 11:27:34 am »
ни на мене ...

Многу "тролови" или само еден ТРОЛ?

Отсутен Tommy

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7045
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #144 на: 11 Ноември 2011, 11:29:43 am »
Kaj vide deka go omalovazuvam W?

Ма што рече?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54819
 • Махер

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43418
 • Il Moderatore
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #146 на: 11 Ноември 2011, 11:36:18 am »

Kaj vide deka go omalovazuvam W?

Овде (или ја не гледам добро):[датотека избришана од администраторот]

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8823
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #147 на: 11 Ноември 2011, 11:40:11 am »

Kaj vide deka go omalovazuvam W?

Овде (или ја не гледам добро):don't believe your eyes, they are fooling you my friend :D

Отсутен LosiPatista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12136
 • Duh sa TDI-jom
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #148 на: 11 Ноември 2011, 13:27:54 pm »

Kaj vide deka go omalovazuvam W?

Овде (или ја не гледам добро):haha good one. Znaci uste ednas, cvarce, kade vide deka go omalovazuvam narodnjakot vo prethodnata poraka?


Torsion Beam - The Only Axle You Will Ever Need

Отсутен MarceCvarce

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8823
Одг: Daily news: Hyundai i40 има најдобра конструкција на каросерија
« Одговори #149 на: 11 Ноември 2011, 14:05:33 pm »
значи уште еднаш ЛП, ти зборувам генералално за твоите споредби на се со ти се свиѓа со VW и нормано на сите тука а и пошироко ние е јасно дека VW се ѓубре и тоа е тоа цел свет е зафатен од лудило и го купува и така натака....
Ама полека полека ке се освестат сите и Хјундаи ке стане единствен производител на возила во светот....само да не снема сонце до тогаш па да го нема ни хјундаи all mighty :)
« Последно менување: 11 Ноември 2011, 14:23:16 pm MarceCvarce »