Автор Тема: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk  (Прочитано 710502 пати)

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43418
 • Il Moderatore
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2790 на: 06 Ноември 2023, 12:11:07 pm »

Превише комплицирано ставете само десен клик copy-paste и тоа е,  како и на сите други нормални форуми што е  да се постави слика!!
millennials....

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1047
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2791 на: 06 Ноември 2023, 12:28:55 pm »

Превише комплицирано ставете само десен клик copy-paste и тоа е,  како и на сите други нормални форуми што е  да се постави слика!!
millennials....

?

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1047
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2792 на: 23 Ноември 2023, 12:01:53 pm »

Отсутен Maxima

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2793 на: 10 Јануари 2024, 15:57:51 pm »

   Zdravo-zivo i na vas!   :)

Отсутен GT

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 3
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2794 на: 10 Јануари 2024, 21:29:42 pm »
Зраво на сите  ;D

Присутен Filip MK

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2160
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2795 на: 11 Јануари 2024, 18:03:03 pm »
Добро вечер, во програма сте  :) Добредојдовте
Претпоставката е мајката на сите заебувања

Отсутен banjifiko

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 123
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2796 на: 16 Март 2024, 18:05:23 pm »
Би сакал ако може трајно да го деактивирате мојот јузер. Благодарам.

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8557
 • Пичлеме
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2797 на: 16 Март 2024, 19:55:15 pm »
Баш ме интересира зошто?
Пошто ако те караат од дома има начин. Јас скришум си јадам гомна.

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4309
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2798 на: 16 Март 2024, 20:05:42 pm »
Лут е дека не му одговори никој во темата која ја отвори. Мада во право е.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6910
 • хаУс мајстор
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2799 на: 16 Март 2024, 20:25:51 pm »
Што е во право?

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33921
 • Таков е животот... јебига
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2800 на: 16 Март 2024, 21:47:32 pm »

Отсутен Jimny

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1047
 • Skriven i ćutljiv crv rešeta moćno drvo.

Отсутен nestor04

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4309
 • Шо да пишам тука?🤔
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2802 на: 16 Март 2024, 23:25:45 pm »
Што е во право?
За политика се пишуваат цели реферати и страници, а за избор за кола до 5000€ нема ни еден одговор.

Отсутен vladic3110

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5085
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2803 на: 16 Март 2024, 23:31:46 pm »
50 теми има за коли до 5000 евра, да земи да ги прочита ќе најди насоки во повеќето има и активни огласи сигурно, па ќе се врати со конкретно нешто да праша, нитупак  пиша бензин, дизел, годиште, намена, секој втор ден отвора некој нова и го нема за жив после тоа..
Шо да земам за 5000 евра ?  -Шо ти душа сака, тоа.
« Последно менување: 16 Март 2024, 23:37:04 pm vladic3110 »
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5729
Одг: Добредојдовте на форумот на CARclub.mk
« Одговори #2804 на: 16 Март 2024, 23:43:08 pm »
Голф!

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk