Автор Тема: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)  (Прочитано 62122 пати)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16926
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #225 на: Мај 02, 2023, 18:12:34 pm »
За уље за BMW-то му треба...

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28563
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #226 на: Мај 31, 2023, 14:46:53 pm »Отсутен Tony

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 893
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #227 на: Мај 31, 2023, 14:52:39 pm »
🚀?
Машала напумпале коњажа..

Профи слики како и секогаш Класен.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28563
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #228 на: Мај 31, 2023, 14:55:35 pm »
Брз е Кајенот, ама не е брз као Кајен Турбо ГТ. За жал, тој го укинаа во Европа. Мада и новиов Cayenne S не е за фрлање. 4 литра V8, 474 коња.

Најавија нешто интересно како замена за Cayenne Turbo GT. :)

Отсутен Tony

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 893
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #229 на: Мај 31, 2023, 15:11:28 pm »
Ти завидувам, но не на лош начин. 💪