Автор Тема: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)  (Прочитано 62126 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28565
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #210 на: Мај 12, 2022, 11:31:46 am »

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4651
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #211 на: Мај 12, 2022, 13:34:16 pm »


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28565
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #212 на: Август 18, 2022, 14:56:55 pm »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28565
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #213 на: Ноември 27, 2022, 13:35:34 pm »

Отсутен Ordevski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1190

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28565
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #215 на: Ноември 27, 2022, 14:14:49 pm »
Благодарам!

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28565
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #216 на: Јануари 17, 2023, 10:17:22 am »
Одамна не сум ставил нешто.
Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7315
 • Добра плата
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #217 на: Јануари 17, 2023, 19:36:18 pm »
Купи ми ја зелената, ќе те поштуем цел живот.
Ziltoid The Omniscient

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 42668
 • Il Moderatore
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #218 на: Јануари 17, 2023, 19:41:44 pm »
И за мене зелената, ама оваа од најдолната слика. Она француското лањо не ми треба.

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53200
 • Махер
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #219 на: Јануари 17, 2023, 19:50:07 pm »
Стварно понудава е многу слаба што сте ја избрале за да поклонувате коли. Едииино сивиот Цитроен би го избрал ако толку сте запнале нешто да се бира. После него Астрата. Другото се апла градски коли каде подобар избор е Веспа или Fiat500.

Отсутен Nandor The Relentless

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7315
 • Добра плата
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #220 на: Јануари 17, 2023, 20:08:08 pm »
Ах, Дени бој...
Па нормално дека зелената, продам, купам шес шкоди и ми остане на крај да средам студиото конечно...

Астра/Шмастра...

@Simo - Carrier159
Убо си се разбираме ја и ти :))
Ziltoid The Omniscient

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 53200
 • Махер
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #221 на: Јануари 17, 2023, 20:21:09 pm »
Ете вие делете си ја зелената, за мене цела сива.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28565
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #222 на: Мај 02, 2023, 08:32:47 am »
Да освежиме.

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.
« Последно менување: Мај 02, 2023, 12:21:03 pm zeroSignal »

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6597
 • хаУс мајстор
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #223 на: Мај 02, 2023, 10:28:35 am »
Осмата, врв, браво!
Локација може и во ПП 😅

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6535
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #224 на: Мај 02, 2023, 16:24:38 pm »
Осмата, врв, браво!
Локација може и во ПП
Ќе го зимаш резервоарот?