Автор Тема: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)  (Прочитано 49545 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #150 на: Септември 14, 2019, 08:41:27 am »

Отсутен bramovsk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3683
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #151 на: Септември 14, 2019, 21:16:25 pm »
Следниот пат фати ја страната без таблица.

Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5736
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #152 на: Септември 14, 2019, 22:19:31 pm »
Оваа иста ко на Симо само редизајн?

и со старите бандаши :)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #153 на: Септември 15, 2019, 09:18:17 am »
Море една до друга, се гледа семејната врска. А и разликите.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #154 на: Септември 16, 2019, 13:45:36 pm »
Еве уште една која многу ми се допадна, плус погодна за позадинче.


Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5736
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #155 на: Септември 16, 2019, 13:53:20 pm »
Еве уште една која многу ми се допадна, плус погодна за позадинче.

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Една CARCLUB таблица на магнет, да не се гледаат грдиве таблици.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 19490
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #156 на: Септември 17, 2019, 00:08:22 am »
Таблици што не се нормални скоро никогаш не изгледаат добро.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16584
 • Keep it 100
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #157 на: Септември 21, 2019, 22:15:03 pm »
Дефинитивно најубава од сите тестирани коли на сајт!

@zeroSignal  Дај ги двете во 1920p, вака ми лежат со паспарту на монитор. :)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #158 на: Септември 22, 2019, 10:10:38 am »
Кажи ми точна резолуција. 1920p не постои. Ваљда ти треба 1920х1200. :)

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41553
 • Il Moderatore
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #159 на: Септември 22, 2019, 10:50:18 am »
1920x1200  е таман
Зошто е зелена (петролеј) алфава кога е плава?

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16584
 • Keep it 100
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #160 на: Септември 22, 2019, 10:52:48 am »
Нека биде како што пиша Симо, да одговара на сите 1920ки

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #161 на: Септември 22, 2019, 14:07:53 pm »
1920x1200  е таман
Зошто е зелена (петролеј) алфава кога е плава?

Си играв со боите, ми се допадна како искочи. :)

Еве една 1920х1200, со нормални бои.@Fic_CC

Еве, 1920х1200:


Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 41553
 • Il Moderatore
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #162 на: Септември 22, 2019, 14:11:04 pm »

Еве една 1920х1200, со нормални бои.Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #163 на: Септември 22, 2019, 14:13:00 pm »


*You're.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 27702
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #164 на: Октомври 10, 2019, 00:34:37 am »