Автор Тема: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)  (Прочитано 68062 пати)

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #105 на: 10 Февруари 2018, 08:25:24 am »
Добро кај ги наоѓаш ваквиве места?

Топ се

На толку сликани коли, најдовме еден куп добри места. :)

Како што рече Симо, Аудито е на патчето од Средно Водно до Пантелејмон. Лексусот е накај Козјак, BMW-то е на излез од Скопје.

Само треба да се погоди времето, и многу, многу вежбање. :)


Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6403
 • Бенве сие бенве
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #106 на: 10 Февруари 2018, 08:39:59 am »
Остај сликите ти, кажи како вози А8мицава, ептен си се укотвил ко директор на задното.


Sent from my iPhone 7 128

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #107 на: 10 Февруари 2018, 08:46:34 am »
Да ги добијам сликите, и ќе објавам на сајт. :)

Колата е фасцинантна. Хај тек до бесвест.

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #108 на: 02 Март 2018, 13:44:09 pm »

Присутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6925
 • хаУс мајстор
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #109 на: 02 Март 2018, 13:58:46 pm »
Одличен 5+

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #110 на: 02 Март 2018, 18:15:06 pm »
Фала, фала! :)

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43441
 • Il Moderatore
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #111 на: 02 Март 2018, 18:34:11 pm »
како бенвето да „рика“ а ич да не оди. Стај го на снеК.

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #112 на: 13 Март 2018, 19:38:11 pm »

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #113 на: 28 Март 2018, 18:15:52 pm »
Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8571
 • Пичлеме
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #114 на: 28 Март 2018, 18:24:37 pm »
Таман сликите, ама верзијата на песната е од The Commitments (1991), не е од ZZ Top :)

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #115 на: 15 Април 2018, 11:14:31 am »
Jaguar F-Pace

1. Ме дупет камењана.2. Стрелките кажуваат каде.3. И, како би сакал јас да изгледа...


Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43441
 • Il Moderatore
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #116 на: 15 Април 2018, 11:19:58 am »
И како  јас би сакал да изгледа: https://jaguar.ssl.cdn.sdlmedia.com/636444415752254923ID.jpg?v=13

;D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #117 на: 15 Април 2018, 14:52:01 pm »
Ау, апсолутно.

Мада, ја и вака би играл..


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 22223
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #118 на: 20 Април 2018, 11:04:06 am »


Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 13648
Одг: Автомобилски фотографии бај zeroSignal :)
« Одговори #119 на: 20 Април 2018, 13:14:06 pm »
Страшно добра кола. Страшно!