Автор Тема: CARclub Собир: Средно Водно  (Прочитано 43812 пати)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33948
 • Таков е животот... јебига
Одг: CARclub Собир: Недела, 21.06.2015
« Одговори #90 на: 22 Јуни 2015, 12:38:33 pm »
И ја на некој сличен начин се здркав

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20080
Одг: CARclub Собир: Недела, 21.06.2015
« Одговори #91 на: 22 Јуни 2015, 13:41:02 pm »

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20611
Одг: CARclub Собир: Недела, 21.06.2015
« Одговори #92 на: 22 Јуни 2015, 16:22:30 pm »
ФАЌЕАААААА!!!
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8577
 • Пичлеме
Одг: CARclub Собир: Недела, 21.06.2015
« Одговори #93 на: 22 Јуни 2015, 21:44:36 pm »
Ц.Ц.Ц...Јас сум на одмори ги измешав деновиве...Мислев денес е сабота па утре таман да се вратам во МК и да дојдам на собир... :)

Шотуку се фалиш па ти, одмори, мориња, графички, процесори, матични... дефинитивно ќе ме напијаш многу ракии и мезе, оти си ме нервирал пецто ;D

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20080
Одг: CARclub Собир: Недела, 21.06.2015
« Одговори #94 на: 28 Јуни 2015, 13:50:34 pm »
Денес?

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 43461
 • Il Moderatore
Одг: CARclub Собир: Недела, 21.06.2015
« Одговори #95 на: 28 Јуни 2015, 14:53:00 pm »
Прво обеќај дека нема да дојде чаирскиот огранок на бмв клубот!

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20080
Одг: CARclub Собир: Недела, 21.06.2015
« Одговори #96 на: 28 Јуни 2015, 15:01:35 pm »
Не носам бемвејци денес! Сами ако си дојдат пак не одговарам :D

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29326
  • CARclub.mk
Одг: CARclub Собир: Недела, 21.06.2015
« Одговори #97 на: 28 Јуни 2015, 15:21:44 pm »
Не не, не секој викенд. Ако правиме секој викенд многу брзо ќе стане досадно. Еднаш-двапати месечно е доволно. :)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33948
 • Таков е животот... јебига
Одг: Re: CARclub Собир: Недела, 21.06.2015
« Одговори #98 на: 28 Јуни 2015, 17:48:20 pm »
Sekoj vikend treba, da ima i za onie sto ne bile prethodniot.

Присутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29326
  • CARclub.mk
Одг: CARclub Собир: Средно Водно
« Одговори #99 на: 20 Септември 2015, 17:02:58 pm »
Дечки, вечерва на Средно од 22:00, ако не врне.

Отсутен stef_stef

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 303
Одг: CARclub Собир: Средно Водно
« Одговори #100 на: 18 Јануари 2016, 21:14:37 pm »
Бил некој на средно на паркинг? Исчистено е, или има снег?

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54852
 • Махер
Одг:
« Одговори #101 на: 18 Јануари 2016, 21:49:46 pm »
Бил Ладен.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 33948
 • Таков е животот... јебига
Одг:
« Одговори #102 на: 18 Јануари 2016, 21:57:21 pm »
Нема снег. Исчистено е. Се надевам ќе заврне пак.