Автор Тема: CARclub Привезоци  (Прочитано 44984 пати)

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1324
 • Велешанче
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #30 на: Април 03, 2015, 21:52:02 pm »
Еве какви ќе бидат на Опел клуб Македонија

Може и вакви да бидат, ама логото да биде во боја како налепниците :)
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo Koral 1.1i

Отсутен pero sipino

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 220
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #31 на: Април 03, 2015, 22:17:30 pm »
и јас ќе земам

Отсутен Allexxander

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5825
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #32 на: Април 03, 2015, 22:45:08 pm »
abe silikonskite se kinat toa usceto sto e gore i posle neupotrebliv e edino ako e nekoj pokvaliteten

^ У право е чоеков. Само метални.

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6183
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #33 на: Април 03, 2015, 23:10:58 pm »
Вака нешто да се најди..


Отсутен Ученик

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 522
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #34 на: Април 04, 2015, 02:09:17 am »
Предлог : Дополнително на ова, би додал и да се испечатат и освежувачи за во кола ? Наидов на оглас кој е малце постар, но има контакт телефон доколку уште постои фирмава. Како мирисаат бог знае, ама интересно би делувало.

Секако сето ова со надомест од членството т.е кој сака ке си плати. Инаку супер ви е идејава ! :)

Отсутен Baze Citroen

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 120
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #35 на: Април 04, 2015, 02:45:30 am »
Еве и јас, да имам како на Баже :-D
Decko sedi miren se znam so pola uprava kaj tebe, ke go jades u gradska :-P on kako na Baze sakal...

Присутен Boshe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4547
 • Пиши лаже
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #36 на: Април 04, 2015, 04:18:35 am »
Јас веке имам едно од Ауди Клуб МК, ама нека има и од КК. :))
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10669
 • 430i
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #37 на: Април 04, 2015, 09:49:06 am »
Покрај приврзоците и освежувачите може и по еден брендиран стрес болЌе си седи до монитор и секогаш при отварање форум, во лева рака топчето, во десна маусот.
Така нема да биде слободна левата рака, т.е. на тастатура, па постои временски период од 2-3 секунди пред да го оставиш топчето и да напишеш нешто, време за кое можеби ќе размислиш што би напишал   :)

Отсутен Nino-

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 453
 • Ultimate driving experience
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #38 на: Април 04, 2015, 19:06:36 pm »
И јас сум ЗА, какви и да се ќе земам сигурно :)

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20210
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #39 на: Април 04, 2015, 19:42:16 pm »
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен JR

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 885
  • nobrain.dk
CARclub Привезоци
« Одговори #40 на: Април 04, 2015, 20:19:51 pm »
и јас сум за, и јас ке земам обавезно
You need people like me. You need people like me so you can point your fuckin' fingers and say, "That's the bad guy."

Отсутен Mario_306

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1177
 • Тоа ти е релативна работа...
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #41 на: Април 05, 2015, 15:59:33 pm »
Јас сум исто ЗА... :)
Давам шлогиран дедо, или го менвам за друга недвижнина :)
;D ;D ;D

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2309
 • Имигрант
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #42 на: Април 05, 2015, 17:45:07 pm »
Ајде вака...
Кој се нафаќа да го организира сево ова и да собира пари?
Одлучете тоа... и напрајте неколку дизајни и од што материјал да бидат изработени.
Штом ќе се изгласа тоа ќе собереме пари и ќе ги направиме а вака ја сум за овој е за оној е за... ништо нема да биде.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Re: CARclub Привезоци
« Одговори #43 на: Април 05, 2015, 17:48:42 pm »
Нема што да се гласа, ќе одлучи администрација. ;)

Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3042
 • Ќебапбрингер!
Одг: CARclub Привезоци
« Одговори #44 на: Април 05, 2015, 17:53:54 pm »
Чекам да ми пратат уште некој понуди, ќе му ги кажам на класен че одлучи он :)
Ај да видиме колку и какви би биле силиконските