Автор Тема: CARclub наполни четири години!  (Прочитано 20053 пати)

Отсутен Allexxander

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5825
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #15 на: Ноември 11, 2014, 15:35:46 pm »


by Александар  :-*  8)  ;D
« Последно менување: Ноември 11, 2014, 20:30:47 pm Allexxander »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 28402
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #16 на: Ноември 11, 2014, 15:42:46 pm »
Тоооо, клаберишта!

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2460
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #17 на: Ноември 11, 2014, 16:05:19 pm »
Среќен нека е клаберишта,уште многу години да си го славиме и секако да продолжат сите дружби и пријателства кои се родија преку форумов.

@ Alexxander ти фали најубавата слика  8)

www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен МулевР

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1324
 • Велешанче
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #18 на: Ноември 11, 2014, 16:11:03 pm »
Ајде, среќен нека е роденденот и уште долго да го славиме !!! :)
Project car: Opel Kadett C
Daily 1: Opel Corsa E
Daily 2: Yugo Koral 1.1i

Отсутен Nino-

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 453
 • Ultimate driving experience
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #19 на: Ноември 11, 2014, 16:55:31 pm »
Среќен роденден, повеќе успеси и популарност во иднина :)

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6571
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #20 на: Ноември 11, 2014, 16:58:47 pm »
Нека е среќен роденденот на Карклуб и повеќе интересни дискусии со помалку нервоза и бришење постови  ;D

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 12337
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #21 на: Ноември 11, 2014, 17:13:09 pm »
Ууу јее!

Не сме заебанција :)

Отсутен DayWalker

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3042
 • Ќебапбрингер!
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #22 на: Ноември 11, 2014, 17:53:37 pm »
Сите знаеме за кого работиш! :D :D :D

Иначе мене ми е особена чеС да бидам дел од Карклуб заедницава. Се стекнав со доста пријатели со многу од нив сме поминале и низ добро и низ лошо, ми помогнале несебично и јас сум помогнал колку сум можел.

Класен твојата одлучност помогната од целиот тим поради кој функционира форумот и порталот се за почит! Се надевам на уште многу години одлична дружба, конструктивни дискусии и пријателства.Ќе се расплачам нек  си ебе матер!

Ај ај те молев едно време да се зачленуваш у курклаб сеа ке плачел :D

Отсутен Prcot

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3448
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #23 на: Ноември 11, 2014, 19:38:18 pm »
Среќен нека е клабери! Карклуб ми претставува чест, задоволство и гордост, без него не поминувам ден веке 3 ипол години!
Секогаш сум и ќе бидам тука за Каркуб!

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2212
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #24 на: Ноември 11, 2014, 19:50:07 pm »
Среќен роденден и од мене до Карклуб, одлично се дружиме до сега и да продолжиме така :)

не е фер мојата слика ја нема....

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

by Александар  :-*  8)  ;D

Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен dame

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3020
  • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #25 на: Ноември 11, 2014, 20:09:59 pm »
Честитки, нека се редат годините и убавата дружба , чест ми е што сум член на еден од најдобрите форуми на балканот ..

Отсутен Allexxander

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5825
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #26 на: Ноември 11, 2014, 20:26:00 pm »
@ Alexxander ти фали најубавата слика  8)
не е фер мојата слика ја нема....

 :)  :) Гледав да опфатам што е можно повеќе активни членови,  ете ве додадов и плус уште некои на кои ми текна.

Отсутен skorpion

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2212
 • Burn the tires, not your soul!!!
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #27 на: Ноември 11, 2014, 20:41:57 pm »
јеаа одма до името :) благодариме :)
Jedno upozorenje!
Kad prelazite ulicu, uvek gledajte u automobile a ne u semafor!
Semafori retko kad udare čoveka.

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9193
 • Аstra la vista baby !
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #28 на: Ноември 11, 2014, 21:34:48 pm »
Среќен нека ни е роденденот ! Уште долги години да се дружиме и да славиме !

Отсутен Kozanostra

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1813
 • Opel Astra 2.0 DI
Одг: CARclub наполни четири години!
« Одговори #29 на: Ноември 11, 2014, 21:49:38 pm »
Јеееееееееееесссссссссссс  ;D нека ни е среќен и долговечен ....... Благодарност до Allexxsander за сликите ....