Автор Тема: Што си купивте / сакате да си купите  (Прочитано 1856789 пати)

Отсутен Боби Л.

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1273
 • I live my life a quarter mile at a time...
Што си купивте / сакате да си купите
« на: 29 Јули 2014, 11:12:23 am »
Си купив :)
https://www.youtube.com/watch?v=-Lc9QZqITc4
Брзината не е опасна,туку будалата шo седи зад воланот :)

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1444
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #1 на: 29 Јули 2014, 12:54:08 pm »
Ај ќе кажиш дали си задоволен и колку трај, пошто сакав да земам и јас :)

Отсутен VLATKO Џентлменот

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6214
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #2 на: 29 Јули 2014, 15:39:03 pm »
Земај слободно

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #3 на: 29 Јули 2014, 16:03:06 pm »
ja go koristam Sonaksot mnogu sum zadovolen do sega sum smenil tolku sretstva no eve sonaksov veke cela nedela ja drzi dobro osvezena gumata ne fakja kal na nejze i sto e najbitno ne e sjajna tuku ubava Mat boja :)

Отсутен VLATKO Џентлменот

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6214
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #4 на: 29 Јули 2014, 16:07:52 pm »
И k2 болд е мат ефект исто така и антистатик па не се лепи лесно прашина н гумата,пред наенсување убаво перење гумата

Отсутен Боби Л.

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1273
 • I live my life a quarter mile at a time...
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #5 на: 29 Јули 2014, 16:58:20 pm »
Според мене средството е убо 2 дена како нова е гумата :)
https://www.youtube.com/watch?v=-Lc9QZqITc4
Брзината не е опасна,туку будалата шo седи зад воланот :)

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17676
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #6 на: 30 Јули 2014, 14:21:54 pm »Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6643
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #7 на: 30 Јули 2014, 14:25:30 pm »
На близок другар мој е, ако има некој заинтересиран да ја правиме цената :)

Отсутен MartinAlfista

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17308
 • Alfa Romeo Corruption 1.4 Turbo
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #8 на: 30 Јули 2014, 14:27:39 pm »
Заменетиот ербег ми боде очи мене. Се друго е прекрасно, особено бојата. Дури има и на понуда едни 16ки бандажи измислени за колава.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54839
 • Махер
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #9 на: 30 Јули 2014, 14:28:10 pm »
Само бандаж...

Отсутен Kikac

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2720
 • Шалабајзер
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #10 на: 30 Јули 2014, 14:28:57 pm »
Coure лапај добро алфиште :)
No turbo, no fun :)

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6643
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #11 на: 30 Јули 2014, 14:34:21 pm »
Куоре 3.3 цицки ке ја остави.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17676
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #12 на: 30 Јули 2014, 14:36:12 pm »
Да видам дал ќе ми дадат 6 плати унапред ..


Заменетиот ербег ми боде очи мене. Се друго е прекрасно, особено бојата. Дури има и на понуда едни 16ки бандажи измислени за колава.

Мојава нема ни еден аирбег па ме боли кур....

Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6643
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #13 на: 30 Јули 2014, 14:40:01 pm »
Ако си за зимање ке го притиснеме за уште нешто ситно :) :) :) Сум му вршел многу услуги по Скопјево. Бтв префарбан е браникот заради мала пукнатина од шоферска страна и  хаубата заради 3-4 вдлабнатини:


« Последно менување: 30 Јули 2014, 14:53:36 pm achtung »

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 54839
 • Махер
Одг: Што си купивте / сакате да си купите
« Одговори #14 на: 31 Јули 2014, 08:47:31 am »
^^ Ганц. Пакуј.

Тампони за уши за изолација на звук, кои се најдобри кај нас? Имаше едно време во Вурт, ама ги искупија, а и џенем се лоцирани. Овие во Хубо што сум ги видел, ако воопшто ги има уште, чинат?