Автор Тема: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.  (Прочитано 56533 пати)

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6925
 • хаУс мајстор
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #30 на: 22 Септември 2014, 22:48:26 pm »
Џабе ќе се бањаш,кога смрдам за двајцата.

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3857
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг:
« Одговори #31 на: 23 Септември 2014, 00:31:01 am »
Тоа е тоа... :)

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6403
 • Бенве сие бенве
Одг:
« Одговори #32 на: 28 Септември 2014, 23:34:39 pm »
Се стиши работава, ќе има ли екипа

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 29320
  • CARclub.mk
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #33 на: 29 Септември 2014, 00:33:49 am »
Има, има.

Да се пребориме.

Тргнуваме во 10.00h.

1.zeroSignal
2.Марјан
3.Dario
4.Влатко
5.зоки-смоки+невестата


Ајде, кој оди друг нека се додаде на листата.

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9999
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #34 на: 29 Септември 2014, 00:38:09 am »
Јас се надевам ќе дојдам, ама за сигурно ќе знам при крај на неделава.
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16005
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #35 на: 29 Септември 2014, 00:43:11 am »
jaс одсега знам дека нема да идам... со оглед на најавата за убаво време, веројатно ке возиме со мотори од клубот.
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Dzo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3034
 • GTI®
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #36 на: 29 Септември 2014, 01:32:53 am »
Од наша страна се оди. Сеуште незнаеме точна бројка но, без разлика на временски услови (можно е да бидат лоши) дефинитивно се оди.

Отсутен ExtremeBt

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1444
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #37 на: 29 Септември 2014, 09:27:09 am »
Ние договараме тројца/четворица со една кола од Битола, најверојатно.

Отсутен Dzo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3034
 • GTI®
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #38 на: 29 Септември 2014, 13:46:14 pm »
I FilipM e za doagjanje, dogovarajte se.

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3976
 • MadaFunker
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #39 на: 29 Септември 2014, 14:12:21 pm »
И ја сум за дружба ама Пасатот ке биде во пит-стоп деновиве така да ке почекам да се видиме.. :)
New blood of old school

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6925
 • хаУс мајстор
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #40 на: 30 Септември 2014, 20:28:21 pm »
Да се пребориме.

Тргнуваме во 10.00h.

1.zeroSignal
2.Марјан
3.Dario
4.Влатко
5.зоки-смоки+невестата+2ца најверојатно
6. velestrumf + песот (осим ако не го дадам на кучеситерување Смешко)

Отсутен UrSa1986

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1508
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #41 на: 30 Септември 2014, 22:43:40 pm »
Да се пребориме.

Тргнуваме во 10.00h.

1.zeroSignal
2.Марјан
3.Dario
4.Влатко
5.зоки-смоки+невестата+2ца најверојатно
6. velestrumf + песот (осим ако не го дадам на кучеситерување Смешко)

А кај ќе биде собиранката во Маврово, не најдов нигде погоре? Јас ќе бидам во Маврово веројатно, може да дојдам кај што ќе се собирате.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20076
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #42 на: 30 Септември 2014, 22:49:12 pm »
Ќе има некој од Скопје место?

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20610
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #43 на: 01 Октомври 2014, 10:47:27 am »
Кај мене. Земи некоја од мачките, ќе биде интересно ;D ;D ;D
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10896
 • 430i
Одг: Driving Tour Ohrid-Mavrovo-Ohrid by Охриѓани. 5.10.2014г.
« Одговори #44 на: 01 Октомври 2014, 13:32:50 pm »
Да се пребориме.

Тргнуваме во 10.00h.

1.zeroSignal
2.Марјан
3.Dario
4.Влатко
5.зоки-смоки+невестата+2ца најверојатно
6. velestrumf + песот (осим ако не го дадам на кучеситерување Смешко)
7. marjanot *

* ако не излезе нешто непредвидено